Burçlar

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

 

Umudun burcu olan boğa burcu bu hafta fazlası ile geçmişle ilgili konular ile karşı karşıya gelebilir. Bu durum sizi derin düşünceler içerisine girdirebilir.

Boğa Burcu Kadını Haftalık Burç Yorumu

Sabırlı ve sorumluluk sahibi olan boğa burcu kadını için bu hafta pek de istediği gibi başlamaz. Boğa burcu genel olarak olayları hep alttan alması ile bilinir. Son derece sıcakkanlı bir yapıda olan boğa burcu kadını arkadaş edinmede ve ilişki kurmada hiç zorlanmaz. Bu bakımdan da girdiği ortamlara çabuk uyum sağlar.

Bir süredir hayatında her şeyin yolunda gittiğini düşünen boğa burcu kadını, bu hafta itibari ile bazı yanılgılar yaşadığını düşünür. Geçmişte yaşanılan sıkıntılar bu hafta tekrar gün yüzüne çıkar. Her şeyi hatırlamak zorunda kalan boğa burcu kadının haftalık burç yorumu içerisine düşünceli ve dalgın olmasını ekleyebiliriz. Çünkü hatırladıklarınız yeniden bir iç hesaplaşma yaşamanıza da neden olur.

Geçmişe ait düşüncelerin yeniden ortaya çıkmasının en önemli nedeni ise geçmişten gelen bir misafirdir. Sosyal medya aracılığı ile biranda karşınıza çıkan bir yazı ya da bir fotoğraf hafta boyunca sizdeki dalgınlığın nedeni olacaktır. Biran önce meseleyi çözüme ulaştırmalısınız. Sizi etkileyen bu durumlardan kurtulmanız için bazı olaylar ile yüzleşme zamanıdır.

Boğa Burcu Erkeği Haftalık Burç Yorumu

Boğa burcu erkeği de bu hafta geçmişin izlerini hatıralarından silmeye çalışır. Ancak bunu başarmak çok da kolay olmaz. Bu nedenle de haftanın sonlarına doğru durumu kabullenen boğa erkeği tekrar yaşantısına kaldığı yerden devam edebilir. Boğa burcu erkeği için ise bu hafta karşılaşılan asıl sorun finansal meselelerdir. Finansal meseleler nedeni ile istenmeyen ödemeler bu hafta karşınıza çıkabilir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu