Güzellik

FUE TEDAVİSİ İLE DALGALANAN SAÇLAR

FUE TEDAVİSİ

 

Saç dökülmesi sorunlarında uygulanan foliküler ünite diğer adı ile FUE kesinlikle saç saçlarınızı kazanmak İçin doğrusal birim güvenli alternatif bir yöntemdir FUE tedavisinden Sonra günlük hayatınıza dönebilirsiniz. Her hangi yaralanma  halinde bu kanamayı önlemek saç nakledilen alanlar dokunulmamalı yaklaşık  on iki gün çok dikkatli olmak gerekir. Fue saç ekimi uygulamasından sonra on iki ay boyunca doğrudan güneş ışığından sportif aktiviteler solaryumdan şiddetle kaçınmak gerekir.

FUE TEDAVİSİ

SAÇ EKİMİ NEDİR?

Saç ekme tekniği saç folükillerini geri çıkacağı anlamına gelir. Saç kaybının yoğun olarak yaşandığı bölgede sağlıklı saç köklerinin yoğun bakım uygulama ile yeniden yapılandırılması işlemidir.

Saç ekme tekniği
Saç ekme tekniği

 

SAÇ EKİM TEKNİĞİ

Saç dökülmesinden Şikâyet eden kişiler İçin güvenle başvuracağı “saç ekimi” tekniği ile siz tedaviler sonrasında Kişisel bakım planı yapılması tedaviyi yapan istek doktorun temel sorumlulukları arasındadır. Saç ekimi tedavisi İçin  kişisel bakım planı hazırlanmaktadır. Saç ekimi tedavisi süreci boyunca kişiselleştirilmiş bir tedavi planı oluşturulmalıdır. Bu konuda saç ekimi tedavisindebeklentilerinizi ihtiyaçlarını kişisel ve eksiksiz olarak karşılanması İçin uygulanan  saç ekimi tekniği iledoğal görünümlü saçlara  kavuşabilirsiniz.

Saç ekimi tedavisi

SAÇ EKİMİ HAKKINDA BİLİNMEYENLER

“Saç ekimi  başının arka bölgesinden  alınan saclarının tüysüz bölgeye transfer edilmesinden  oluşan bir işlemdir. Saç ekme metodolojisi saç folüküllerini geri çıkacağı anlamına gelir. Saç kaybının yoğun olarak yaşandığı bölgede sağlıklı saç köklerinin ziyaretinde bu yoğun bakım uygulama ile yeniden yapılandırılması işlemidir. Saç dökülmesi sorunuyla karşılaşan ve çeşitli farklı faktöre bağlı  olarak gelişen saç dökülmesinin doğrusal birim nedenlerinden biride genetik saç dökülmesidir. Kadınlarda özellikle menopoz döneminden sonra saç dökülmesi sorunu yaşar.

Saç ekme metodolojisi

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu