Moda

En Beğenilen İç giyim Ürünleri

Geçmişin aksine iç giyim ürünleri konusunda bilinçlenen insanlar artık günümüzde tek düze ve kalitesiz olan çamaşırlar almak yerine kalitesinden emin oldukları ve güvendikleri markaların ürünlerini almaya gayret gösteriyorlar.

Son zamanlarda istatistiklere bakıldığında erkek veya bayan fark etmeksizin iç giyim ürünlerine yoğun bir ilgi olduğu gözler önüne seriliyor. Kalitesiz olan iç çamaşırlarının başta aşırı terleme ve mantar gibi ciddi rahatsızlıklar vermesine karşılık dikkatli olunmalı ve alınan iç giyim ürünlerinde kullanılan materyallerin sağlık açısından uygun olmasına özen gösterilmelidir.

En Beğenilen İç giyim Ürünleri
En Beğenilen İç giyim Ürünleri

İlgi Çekici İç Giyim Ürünleri

Bayanlar tarafından vazgeçilemeyen iç giyim ürünleri arasında seksi ve şık detaylara sahip olan tanga, jartiyer ve vücut çorabı gibi ürünler yer alıyor. Son zamanlarda iç çamaşırı tasarımcıları tarafından ürünlerde sıklıkla kullanılan dantel detaylar iç çamaşırına cezp edici bir hava katıyor. Bayanların iç çamaşırı denilince en çok tercih ettikleri renklerin başında kırmızı yer alıyor. Sıcak renkler kategorisinde yer alan kırmızı, nabzı yükseltme özelliğine sahiptir.

En Beğenilen İç giyim Ürünleri
En Beğenilen İç giyim Ürünleri

İç giyim ürünleri arasında bir tutku olan jartiyer bu yılda bin bir farklı tasarım, form ve renk ile karşımıza çıkıyor. Işıltılı taş işlemelerin ve dantel detayların ön planda olduğu modeller bayanlar tarafından en çok satın alınanlar arasındadır. Vücudu saran formuyla daha kibar ve zarif bir görünüm kazandıran jartiyer modelleri arasında leopar desenli olanlara da göz atabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. 2015 iç giyim modelleri sezonunu açtı.Ben çok fazla beğenmedim markaların yeni modelleriniz.Henüz piyasaya girmediler ama 2014 iç giyim modelleri daha iç açıcı ve tam anlamıyla trend olan ürünlerdi.Bekleyelim bakalım yeni başka nae ürünler bekliyor bizi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu