Burçlar

Burç Yorumu

Burçlar insanların hayatları ve gelecekleri konusunda bilgiler vermektedir. Her insanın bir burcu yer almaktadır. Burçlar, astronomik koşullar içerisinde 12 Takım yıldızına verilen isimleri taşımaktadır.  Burç yorumu da bu duruma göre yapılır.

İnsanlar doğduğu anda gökyüzündeki konumuna göre Yıldız Haritası çıkartılmaktadır. Burçlar konusunda bilmek istediklerinizi bu yazımızda sizlere sunacağız. Takımyıldızları Hint astrolojisine göre yorumlanarak çıkarılmaktadır. Hint astrolojisi ile beraber karakter analizleri kullanılarak geleceğe dair olayları öngörebilmek için yorumlanmaktadır. Burç kelimesi Arapçadan yerleşmiştir. Günlük Burç yorumları yapacak olan kişiler burçların harita koşullarını esas alarak günlük şekilde yorum yapabilmektedir. İnsanların ön plana çıkarabilecek özellikleri konusunda 12 takımyıldızın günlük hareketlerine göre yorumlar değişik şekilde yorumlanmaktadır. İnternet üzerinde burç haberleri ile ilgili mutlaka bir paylaşım yer almaktadır. Burçların hayatımız içerisinde kattığı anlamı ve gününün nasıl geçeceğini merak eden kişilere yardımcı olmaktadır. Burçların insanların üzerinde yer alan etkileri, kişiden kişiye göre farklılık göstermektedir.

Burç Yorumları Neye Göre Yapılır?

Gök cisimlerinin çekimi nedeniyle insanlar enerji konusunda birbirleri ile bağlantılı bulunmaktadır. Burç uyumu hesaplanması konusunda, sizin ve merak ettiğiniz insanların ay ve yükselen burçlarını bilmeniz yeterlidir. Bazı dönemlerde iyi şekilde anlaştığınızı düşündüğünüz insanlarla normal burçlarınız uyumlu olmasa bile yükselen burçlarınız uyumlu görülmektedir. Burç uyumu her türlü ilişki içerisinde etkilidir. Burç uyumlu kadın erkek ilişkilerinin en iyi şekilde ilerlemesini direkt olarak etkileyebilmektedir. Buradan sizde burcunuzun özelliklerini en iyi şekilde öğrenebilirsiniz. İlişkiye başlamadan önce karşınızda yer alan kişinin burcu ve yükselen burcunu öğrenerek kolayca araştırma yapabilirsiniz. Hayatınıza alacağınız kişi hakkında bilgi toplamakta bir sakınca da bulunmamaktadır. Evlenmeyi düşündüğünüz insanların kendi burcunuz ile uyumunu öğrenmek sizlere pozitif olarak yarar sunmaktadır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu