Moda

Desa Yeni Sezon Ayakkabı Modelleri

Dünya genelinde yüksek kalite deri ayakkabı, çanta, ceket, mont, etek ve diğer tüm deri ürünleri ile ülkemizi en iyi şekilde temsil eden Desa markasının geniş ürün yelpazesi içinde yeni sezonun ayakkabı modellerine hep birlikte bir göz atalım ne dersiniz? Tartışmasız malzeme ve işçilik kalitelerinin yanı sıra bu sezon Desa ayakkabı modelleri tasarımlarında koşulsuz ve her koşulda şıklık sunulmuş.

Desa Yeni Sezon Ayakkabı Modelleri
Desa Yeni Sezon Ayakkabı Modelleri

Evde,işte, sokakta, partide ve gece gezmelerinde yaşamın hemen her alanında uygun konsept içinde kullanılabilecek bir Desa ayakkabı hatta birkaç model bulmak mümkün. Yine şıklık önceliğinde ayaklarda konfor yaratan Desa ayakkabı modellerinde en önemli detay mutlaka ayak ergonomisine uygun rahat ama bir o kadarda şık görsellikte ayakkabı tasarımları.

Desa Yeni Sezon Ayakkabı Modelleri
Desa Yeni Sezon Ayakkabı Modelleri

Özgün Tarzı ile Desa Ayakkabı

Desa markasının ayakkabı modelleri içinde günlük kullanıma uygun pek çok şık seçenekten biri olmakla birlikte gidilecek mekana bağlı olarak gece gezmelerinde de kullanılabilme özelliğinde olan Alexia tarzında arkadan bantlı stiletto ayakkabılar oldukça uygun. Sezonun konsepti olmakla birlikte hemen her sezon muhteşem uyumu ile kullanılabilen siyah ve beyaz renklerde olması diğer tüm giysi ve aksesuarlarla da kolay biçimde bütünlenebilmeyi sağlıyor. Özellikle yoğun iş yaşamı sonrasında çıkılan bir akşam yemeği ya da bir kulüp eğlencesi için oldukça şık bir seçenek. Diğer pek çok Desa ayakkabı modelinin yanı sıra özellikle Albane, Aline ve Alexia tarzı Desa modelleri gündüzden geceye geçişlerde kolaylık ve şıklık sağlayan modeller arasında.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu