Teknoloji

Jailbreaksiz iPhone’a Tweak Yüklemesi Nasıl Yapılır?

Jailbreaksiz iPhone’a Tweak Yüklemesi Nasıl Yapılır? Bu yazımızda jailbreaksiz iphone’a tweak yükleyin seçeneği sayesinde hızlı bir şekilde jailbreaksiz bir şekilde tweak yükleyebilirsiniz.

Jailbreaksiz iPhone’a Tweak uygulaması yüklemek için ele aldığımız bu yazımızda burada yer alan Jailbreak işlemi vasıtasıyla iOS işletim sistemine sunulan ve birden fazla farklı Tweak’ler yüklenerek kişiselleştirme sağlanmaktadır. Fakat burada Apple açısından Jailbreak işlemini sağlayan güvenlik açıklarını iOS 9.1 güncellemesi sayesinde kapatılması sağlanmıştır.

iPhone iOS 9.2.x ve iOS 9.3 açısından Jailbreak bekleyenler için de iPhone sahipleri artık Extensify uygulaması nedeniyle burada yer alan uygulamaların Tweak’leri de Jailbreaksiz iPhone’a yüklenmektedir.

Extensify, uygulaması sayesinde Twitter, WhatsApp, YouTube, Facebook, Snapchat gibi uygulamaları daha hızlı bir şekilde yükleme yapabilirsiniz.

Extensify ile Jailbreaksiz Tweak yükleme nasıl yapılıyor?

iPhone uygulaması ile iPhone marka telefonlarınıza jailbreaksiz bir şekilde Tweak yükleme işlemi de yapabilmektesiniz. Bu açıdan birçok kolaylık sağlayan jailbreaksiz bir şekilde Tweak yükleme işlemi de bulunmaktadır.

  • Öncelikle burada Extensify sitesi sayesinde Safari üzerinden açın. Ardından burada siteye gitmek için tıklayınız.
  • Burada özellikle “Apply for code” seçeneğini de sayesinde e-posta adresinizi yazın ve aynı zamanda “Apply” seçeneğine basınız.
  • Bu işlemden sonra ise E-posta adresinize bir kod gelecektir. Burada yer alan kodu Extensify sitesi sayesinde “Enter Code” seçeneğini de kullandıktan sonra ise ilgili boşluğa yapıştırınız.
  • Extensify kodunu yapıştırma işleminden sonra ödeme ekranı açılacaktır. Bu ekrandan ödemeyi yaptıktan sonra ise uygulama kendi kendine bir sertifika isteyecek.
  • Burada öncelikle sertifikayı kurun ardından yapmanız gereken işlem ise Extensify uygulaması otomatik olarak da ana ekranda görünmeye başlayacaktır.
  • Extensify uygulamasını da burada açarak burada yer alan destekli uygulamalar için ilgili Tweak’leri de indirdikten sonra kurulum da sağlayabilirsiniz.

Tüm bu işlemleri yaptıktan sonra Jailbreak devre dışı kalarak iPhone üzerine hızlı bir şekilde Extensify sayesinde kurulum yapabilir. Bu kurulum sayesinde hızlı bir şekilde iPhone marka telefonunuza Tweak adlı uygulamayı yükleyebilirsiniz. Tweak adlı uygulama birçok nedenle bu açıdan telefonunuza kolaylık sağlayacaktır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu