Moda

Oyun Tanıtım

Oyun

Galaksi Filosu Sizlerle

Bugün oyun sitemiz sizlere iOS, Windows Phone ve Android işletim sistemlerde çıkışını yükselten Galaksi Filosu oyununu inceleyeceğiz. Yapacağımız incelemeyi iOS platformunda gerçekleştirdiğimizi ve oyunun Türkçe olduğunu belirtmek istiyoruz.

Düşman Uçaklara Karşı Zorlu Mücadele Verin

Galaksi Filosu oyunu sayesinde farklı galaksiler arasında düşman uçaklarına karşı çok daha zorlu bir mücadele gerçekleştiriyoruz. Oyunu ilk açtığınız zamanda ise kısa bir yükleme sonrasında ana menü karşınıza çıkmaktadır. Kırmızı simgeye tıklamanız durumunda menü seçenekleri karşınızda yer almaktadır. Baştan belirtmememiz gerekir ki oyun içerisinde yer alan sesler ve grafikler oldukça üst kalitede yer alıyor. Ekranın sol alt köşesindeki bulunan çark işareti sayesinde ayarlar kısmına giriş yapabilirsiniz.

Binlerce Aktif Oyuncu

Eğer Game Center hesabınızı internet üzerinden oyuna bağladıysanız oyundan aldığınız puanlar internet ortamında kayıt edilmekte ve dünya sıralamasında yerinizi yükseltmektesiniz. Ekrandaki renkli simgeye tıklamanız durumunda skor bölümüne kısa sürede erişebilirsiniz. Oyun incelemesini yazdığımız sırada yaklaşık 100.000 aktif oyuncu bu oyunu oynuyordu.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu