Moda

Özgürlüğün İfadesi Kısa Gelinlik ile Birleşti.

Sadece sevdiği için hayatını biriyle paylaşmaya karar veren bayanlar özellikle gelinlik seçimi ile bu düşüncesini anlatma isterler. Kısa gelinlik sıradanlığı sevmeyenlerin daha çok tercih ettiği bir modeldir. Zaten özgürlüğüne düşkün olan bayanların sıradanlığı sevmediğini dolayı ile gelinlikte de bunu kabullenebileceğini düşünmek pek akla yakın değildir. Evlilik de farklılığı yaşayıp demodelikten uzak bayanların ilk başlangıcına katkıda bulunmak istedik. O nedenle bu yazımızda kısa gelinlik modellerinden seçenekler sunarak özgür bayanlarımıza fikir sunmak istedik.

Kısa gelinlik modelleri

short-beach-wedding-dress

Klasik modelin küçülmüşü gibi duran modelde muhteşem bir uyum yakalanmış. Hem şık olmayı hem de farklı olmayı düşünen genç bayanlarımız için önerilir. Ayrıca Kısa gelinlik giymeyi düşünenler ayakkabıya gerekli önemi mutlaka vermeliler. Ayakkabı da gelinlik gibi anında göz önünde olacağından sade ama şık olmalıdır.

CH119-A-line-Satin-Sweetheart-Asymmetrical-Hand-Made_Flower-Wedding_Dresses-1_1

Modelin güzelliğinin temelinde yatan sebep kumaş. Eğer böyle bir model gelinlik istiyorsanız kumaşı konusunda dikkatli olmalısınız. Bu model her kumaş da aynı etkiyi yaratmaz. Biraz kalın tok bir kumaş olmalı. Aynı zamanda desenli olması ekstra süslemelere ihtiyaç duymanıza gerek kalmaz.

StyleYourOwnShortBeachWeddingDressKneeLengthShortMiniSleevelessSashesOrRibbonsAppliques2012LS102062-0

Vücut hatlarına güvenen bayanların ustalıkla üzerinde taşıyacağı bir model etekleri düz parlak bir kumaş olup etek uçlarına konulan dantel işlemelerle eteğe hareket kazandırılmış. Üst bedende de aynı dantelin devamı kullanılarak gelinlik modelinde bütünlük sağlanmış. Etekte kabarıklığın sağlanmasına önem verilmeli. Yoksa herhangi bir gece kıyafeti imiş gibi düşünülebilir.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu