Moda

Retro Çantalar Nasıl Seçilmelidir?

Retro Çantalar Nasıl Seçilmelidir?

Moda dünyasında nostalji akımı her döneme damga vurmaktadır. Eski dönemde moda olan konuların günümüzde moda olması retro tarzı adını almaktadır. Retro tarzı, günümüz modasında gittikçe yaygınlaşan bir konu olmaktadır. 2015 Sonbahar çanta modası göz önüne alındığında, retro çantalar nasıl seçilmelidir sorusunun ön plana çıktığını görüyoruz.

Retro Çantalar Nasıl Seçilmelidir?

Retro stili konusunda birçok seçenek bulunmaktadır. 70’li, 80’li yılların moda olan akımlarını içeren kıyafetler ya da aksesuarlar ile nostaljik esintiler yakalamanız mümkün olmaktadır. Retro çantalar bu dönemin en önemli çanta modelleri arasında yer almaktadır. Son yıllarda yükselen bu trend, bu yıl da öne çıkmaktadır.

Retro çantalar genellikle elde taşınan modelleri içermektedir. Bu tarz çantalarda koyu renklerin ön planda olduğu görülmektedir. Yapı olarak, üst kısmında kapanma kısmı bulunan çantaların bazı modellerinde klasik kemer ayrıntısının da bulunduğu görülmektedir.

Retro Çantalar Nasıl Seçilmelidir?

Retro çantalar konusunda tercih yaparken mutlaka bu tarz ile stilinizi belirlemeniz gerekmektedir. Yani bu çantayı kombin ederken, kıyafetlerinizin ya da aksesuarlarınızın da retro tarzına uygun olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Tüm bunların yanı sıra, desen ya da renk konusunda da uyum sağlamaya özen göstermeniz son derece önemli bir ayrıntıdır.

Retro çantalar konusunda önemli markaların birçok çeşidi bulunmaktadır. Firmalar, bu tarz çantaları takipçilerin beğenisine sunmaktadır. Siz de bu tarz çantaları tercih ederek hemen her dönemde moda olan bir aksesuar edinebilir ve şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu