Moda

Sırt Çantası İle Özgür Ruhlu Kombinler

Sırt Çantası İle Özgür Ruhlu Kombinler

Moda dünyasında popülerliğini asla yitirmeyen parçalardan biridir sırt çantası.2015 yazında da moda dünyasının geneline hakim olan trendlerden esinlenilerek tasarlanmış harika sırt çantası modelleri görücüye çıkıyor. Birçoğumuz 2015 sırt çantası modellerinden en az bir tanesini gardıroplarımıza kattık bile. Peki, sırt çantası ile hangi ayakkabıyı giyebiliriz? Aslında bu sorunun tek bir yanıtı yok zira 2105 yazında sırt çantası ile hemen her şeyi kombinlemek mümkün. Özellikle sezonun en öneli iki trendi olan boho ve hippi tarzı kombinler için sırt çantası vazgeçilmez bir unsur.

e1
sırt çantası modelleri

 

Özgür ruhlara sırt çantalı kombinler yakışır!

e2
sırt çantası modelleri

Sırt çantası hemen hepimiz tarafından özgürlükle özdeşleştirilen bir moda parçası. Dolayısıyla özgür ruhlar için sırt çantası modellerinden daha uygun bir şey olamaz. Bu yaz sırt çantası ile sandalet modellerini kullanarak yapacağınız kombinler hem hippi hem de boho tarzına yakın bir görünüm sergilemenizi sağlayacak.

 

 

Spor kombinlerin vazgeçilmezi

e3
sırt çantası modelleri

 

Sırt çantası özellikle spor kombinlerin vazgeçilmezi. İster bez ayakkabı ister converse kullanarak yapacağınız spor tarzdaki kombinleri sırt çantası ile tamamlayarak yaz boyunca hem şık hem trend görünürken hem de kendinizi konforlu ve özgür hissedebilirsiniz. Yani sırt çantası ile ister spor ister daha klasiğe kaçan parçaları kombinlemeyi tercih edin her halükarda 2015 yazının şık ve stil sahibi kadınlarından biri olmayı, üstelik fazla çaba harcamadan başaracağınız kesin. Bu arada sezonun en önemli trendlerinden biri olan püsküllü sırt çantası modellerine de özel bir ilgi göstermenizin son derece yerinde olacağını da ekleyelim.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu