Moda

Yüksek Bel Etekler

Yüksek bel etek modası bu sezon oldukça revaçtadır. Sokak modasında sıklıkla rastladığımız yüksek bel etek modelleri farklı kesimleriyle bayanların gözdesi olmuş durumdadır. Canlı renklerin ve özel desenlerin hâkim olduğu etek modelleri sizleri büyüleyecektir. Kış ayında rahatlıkla seçeceğiniz modeller arasında yerini almış durumdadır.

Yüksek Bel Etekler
Yüksek Bel Etekler

Kıyafet seçiminde sıkıntı yaşayan bayanlar özellikle işe giderken hangi tarz eteğin giyilmesi gerektiğine karar veremezler. Yüksek bel etek iş yerine uygun modeller arasında gösterilir. Kot, şifon ya da pileli modellerde yüksek bel modelleri çok rahat gider.

Etek Modelleri
Etek Modelleri

Spor modelleri sevenler giyimde yüksek bel etek modeli tercihini yapmayı sürdürüyor. Topuklu ya da düz ayakkabı modelleri ile uyumu yakalayabilirsiniz. Takı ve diğer aksesuar seçenekleri ise bu tarz eteklerde çok farklı bir imaj yaratır. Mini eteklerde de sıklıkla tercih edilen modeller arasında yerini alır. Kilolu bayanlara özellikle tavsiye edilen seçenekler arasındadır. Yüksek bel etek modelleri sizleri olduğundan daha modern ve şık gösterecektir. Kaliteyi ve farklı olmayı seçenlerin tercihleri arasında yerini almıştır.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu