Güzellik

Ankara Karın Germe

 

Ankara Karın Germe

Estetik insana sanatsal ve yaşamsal faaliyetlerde güzel duygusu veren her şeydir. Felsefe nasıl akla yönlendirir ise estetikte güzele yönlendirir. Bu çerçevede bir sebepten bozulmuş vücudumuzu da önce sağlık, sonra estetik nedenler ile değiştiririz. Bu anlayıştan yola çıkıldığında karın germe operasyonların da Ankara karın germe hizmeti veren hastane veya merkezlerinde çok önemli işlere imza atılmıştır.

Kullanılabilir bilgi ekonomik değer üretir. Teknoloji bilgiyi kullanılabilir hale getiren destekçi önemli bir araçtır. Tıp alanında meydana gelen değişiklikler o kadar ileri boyutlara ulaşmıştır ki sağlık arayışları kaynaklı sağlık turizmi denen bir yapı gelişmiştir. Bu anlamda ülkemizde örneğin Ankara karın germe ameliyatı alanında sağlık turizmine önemli katkılar sağlamaktadır. Diğer bütün tıp alanlarında olduğu gibi deneyim, bilgi, akıl ve teknoloji bir araya getirmek ve müşteriyi memnun etmek estetik cerrahide de önemlidir.

Yaşlılık, doğum, kilo alma, yağ bağlama, gevşeme, sarkma, psikolojik sebepler gibi pek çok sebepten kaynaklanan görüntü bozuklukları karın germe ameliyatı ile giderilmektedir.  Gebelik sonrası meydana gelen karın bölgesi bombeleşmesine yağ tabakasının altındaki karın kaslarının büzüşmesi neden olur. Sık kilo alıp veren veya doğum sonrası meydana gelen karın çatlakları da benzer estetik bozulmalara sebep olur. Bu operasyonu özellikle doğum sonrası yaptıracak olanlar en az 6 ay hatta bir yıl beklemelidirler. Bazen bu operasyonların paralelinde liposuction yani yağ aldırma işlemi de bel ve karın bölgesi ile birlikte yapılabilmektedir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu