Moda

Bayan Kot Pantolon Modelleri

 

Bayan Kot Pantolon Modelleri

 

Bu sezon bayan kot pantolon modellerinde dar modelleri tercih edebilirsiniz Dar bayan kot pantolon modelleri kısa paçalı modeller de veya katlanmış paçalı görünümler de son derece moda pantolon stillerinden. 2015 kot pantolon modellerini ilkbahar yaz aylarında gömlek, tişört, ceket modelleriyle ve yazlık bluzlarla kombinleyebilirsiniz. Ayrıca bahar aylarında uzun hırkalarla da kombin yaparak salaş ve günlük bir kombin elde edebilirsiniz.

İlkbahar Yaz Pantolon Modelleri

Ayrıca desenli bayan kot pantolon modelleri de bu sezon trend olmaya devam ediyor.  Kot pantolon modellerinde 2015 yılında özellikle de dar modeller ya da boyfriend pantolon modelleri son derece ön plana çıkıyor. Bayan kot pantolon modellerinde renkli modeller ve desenli stiller yaz aylarında da sıkça tercih edilmeye devam edecek. Aynı zamanda bu sezon kot pantolon modellerinde kısa paçalı pantolon modelleri yüksek bel pantolon modellerinde bu sezonun favori pantolon modellerinden.

Yazlık Bayan Pantolon Modelleri

Bu sezon aynı zamanda salaş bayan kot pantolon modelleri de yırtık stilleriyle günlük hayatın en çok tercih edilenleri arasında yer almaya devam ediyor. Her yıl olduğu gibi bu yıl da mavi kot pantolonlar sıkça tercih edilmeye devam edecek.  Bayan pantolon modellerini kombinlerken tercih edilen renkler ve desenler trend modeller de olmalıdır. İlkbahar yaz aylarında beyaz kot pantolon modellerini kombinleyecekseniz desenli kıyafetleri ve farklı renkleri tercih etmeniz daha uygun bir kombinleme şekli olacaktır.

Yeni Sezon Bayan Pantolon Modelleri

İlkbahar yaz mevsiminde renkli kıyafetleri, desenli modelleri, açık renk kıyafetleri tercih etmeniz daha tarz bir görünüm elde etmenizi sağlar. Yeni sezonda bayan kot pantolon modellerinde dar ve kısa paçalı skinny pantolon modelleri ön plana çıkıyor. Özellikle yaz aylarında dizden yırtık kot pantolon modelleri sıkça tercih edebilirsiniz. Bu pantolonlar bu yılın en trend modelleri şeklinde karşımıza çıkıyor çünkü.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu