Moda

Bir Bayan Ayakkabı Seçimini Nasıl Yapmalı

Bayan Ayakkabı

Bayanların ayakkabı seçimlerinin ne kadar uzun sürdüğü ve hassas tercihler yapıldığı görülüyor sanırsam. Hele ki bir erkek olarak sevgilim ayakkabı seçmeye gittiği zaman illallah ederim, bitsin bu çile yakın beni batsın bu beden diyorum adeta. Belki de bu yazıyı yazarken bu kadar şeyi sırf bu yüzden araştırmışımdır. Ha birde o kadar süre geçirdikten sonra bir de bu ayakkabı problem yaratınca başlıyor asıl çile yanlış model seçimleri, rahat olmayan ayakkabı modelleri seçimi gibi sıkıntılar.

Şimdi size sesleniyorum bayanlar, herşeyden önce ayakkabının rahatlığı önemlidir, ne yazık ki bakıyorum herkes bir cetvel kadar topukla geziyor neredeyse. Sadece dış görünüşüne baktığınız bir ayakkabıyı almamalısınız ne yazık ki böyle yapıyorsunuz ama tutun kendinizi almayın. Bunlarla yürümek sizin için sadece bir eziyet başka birşey değil.

Kesinlikle şu trend olan ayakkabıları seçeceğim diyip kendinizi yırtmayın tamam trend olması da güzel bir husus ama sizin için ön planda olmamalı eğer bir sıralama yaparsak ilk olarak rahatlık ikinci olarak şıklık önemli olmalı. Trend olmasa bile ayağınıza en yakışan ve en rahat olan ayakkabıyı seçmeniz her zaman sizin için daha iyi olacaktır.

Şıklığı ikinci plana atsakda bu da önemli bir durum tabi ki, en beğendiğiniz ayakkabıyı almak tabi ki hakkınız lakin yakışmıyor ve rahat değilse sırf reklamını gördüğünüz için bunu almak zorunda değilsiniz.

Kısaca değinmemiz gerekirse bir özet ile; ilk olarak rahatlığı ikinci olarak şıklığı ve üçüncü olarak da pek önemli olmasa da trend oluşu önemlidir ayakkabının

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu