Moda

Bordo Renk Elbise İle Yapabileceğiniz 5 Farklı Kombin

Bordo Renk Elbise İle Yapabileceğiniz 5 Farklı Kombin nelerdir? Öncelikle sizlere bordo rengi ile uyumlu olan renkler hakkında önemli bilgiler vereceğiz. Bu bilgiler ışığında bordo renk elbiseler ile yapacağınız kombinler önereceğiz.

Bordo renk elbise ile yapabileceğiniz farklı kombiler hakkında sizlere bilgi vereceğiz. Öncelikle bordo rengi daha çok koyu renkler ile kombin edilmelidir. Örneğin; bordo renk bir elbise üzerine siyah kısa bir ceket tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda bordo bir elbisenin altına siyah bir babet veya topuklu bir ayakkabı tercih edebilirsiniz. Şimdi sizlere bordo renk elbise ile 5 farklı kombin önerileri vereceğiz.

1-Bordo Renk Elbise İle Siyah Uyumu

Bordo renk elbise hemen hemen kadının dolabında vardır. Bordo ile siyah rengi birbirine oldukça uyumlu iki renktir. Bu yüzden bordo renk bir elbise seçerken çanta, küpe, ayakkabı, saat, fular, ceket veya gözlük kullanabilirsiniz. Elbiseniz ile uyumlu aksesuarlar takmanızı önermekteyiz.

2-Bordo Renk Elbise İle Füme Uyumu

Bordo renk elbisenizi kombin yaparken füme renk bir çanta veya ayakkabı kullanabilirsiniz. Bu sayede çok daha hoş ve zarif görüneceksiniz. Bordo renk koyu olduğu için vücut hatlarında var olan kusurları örter. Bordo ile füme rengi uyumu sayesinde gözleri üzerinize çekebilirsiniz.

3-Bordo Renk Elbise İle Zümrüt Yeşili Uyumu

Zümrüt yeşili oldukça muazzam bir renktir. Özellikle bordo renkli elbiselerinizde küpe, bileklik, ceket, gözlük ve fular olarak kullanabilirsiniz. Bordo ile en uyumlu renklerden birisidir. Zümrüt yeşili bordo renkli elbisenizi ön plana çıkartacaktır.

4-Bordo Renk Elbise İle Gold Uyumu

Özellikle gold rengi kadınların vazgeçemediği ve günlük hayatta sıklıkla kullandığı renklerden biridir. Bordo renk elbise ile gold uyumu mükemmeldir. Gold bir kolye, çanta veya fular kullanarak elbiseye şıklık katabilirsiniz. Aynı zamanda  bordo elbise de kolye tercihinde bulunurken uzun bir gold zincir de kullanabilirsiniz.

5-Bordo Renk Elbise İle Krem Uyumu

Krem rengi son derece zarif bir renktir. Koyu renkli elbiseleri ön plana çıkaran ve asil görünmenizi sağlayan bir renktir. Bordo renk ile krem uyumu oldukça güzel duracaktır. Sizler de bordo renkli elbiseleriniz için krem rengi bir çanta, ayakkabı, saat veya yaz günlerinde şapka ile kombin yapabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu