Moda

Bu 6 Kış Aksesuarı İle Dikkatleri Üzerinize Toplayın

 

Pek çok kişi günlük kombinlerini oluştururken sadece kıyafetlere ve ayakkabı, çantaya odaklanır. Bu parçalar ile dikkatlerinizi üzerinize toplayabilseniz de kombininizi tamamlayan ve tarzınızı yansıtmanızı sağlayan parçalar kadın aksesuarları olacaktır. Bu neden ile doğru aksesurlar seçin ve aksesuar kullanmayı ihmal etmeyin ve kombinlerinizi aksesuarlarınız ile taçlandırın.

  1. Bu Sezonun Modası Şapka ve Bereler

Sizi soğuktan korumasının yanı sıra görünümünüzü tamamlayan ve tarzınızı yansıtmanıza olanak sağlayan şapka ve bereleri kullanarak dikkatleri üzerinize toplayabilirsiniz.  Bu kışın modası fört şapka, ponponlu bereler, feminen kadife şapkalar ve Fransız bereler yer almaktadır. Bu parçalara gardırobunuzda yer vermenizi ve şiddetle öneririz.

  1. Fularları Iskalamayın

Fularlar, bu kışın modası olan aksesuarlar içerisinde yer alıyor. Sadece boynunuzda değil saç ve bileklerinizde de kullanabileceğiniz fularlar ile feminen ve zarif bir görünüm elde edebilirsiniz. Kombininiz ile fark atmak istiyorsanız istediğiniz renk ve modelde fularlar kullanmanızı öneriyoruz.

  1. Şal ve Atkılar

Sezonun modası olan pelüş ve yapay kürk şal ve atkı modelleri ile hem kendinizi sıcak tutabilir hem de kombininizi ön plana çıkarabilirsiniz. Kürk görünümdeki atkı ve şallardan edinerek feminen ve gösterişli bir kombin oluşturabilirsiniz.

  1. Clutch Çantalar

Bu sezonun en dikkat çekici parçalarından biri olan clutch çantalar ile görünümünüzü her zaman destekleyen ve özellikle ofiste çalışıyorsanız ofis giyiminiz ile ön plana çıkmanızı sağlayan parçalardandır.

  1. Otantik Süslemeler

Bu sezonun trendleri arasında aksesuarlarda kullanılan otantik desenleri üzerinde taşıyan otantik aksesuarlar ön plana çıkmaktadır. Otantik figürlü pantolonlar, çanta ve ceketler ile bu senenin trendini üzerinizde taşırken bir yandan da özgün ve marjinal bir görünüm elde edebilirsiniz.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu