Moda

İlkbahar Yaz Trendleri

İlkbahar yaz modası bu yıl da merakla bekleniyor.  Modayı yakından takip edenler için biraz bu sezonun moda renklerinden, parçalarından ve aksesuar tiplerinden bahsedelim.

2018 İlkbahar Yaz Trendleri

Sıcak aylarda insanların daha çok fresh gözükmek istemesi modacıların da gözünden kaçmıyor. Her sene olduğu gibi bu yıl da ilkbahar- yaz modasına açık renklerin hakim olacağı gözüküyor. Özellikle lila rengi bu sezonun gözdesi olacak gibi duruyor. Ana renklerden daha çok ara renklerin yer alacağı bu dönemde lila zarafeti ve şıklığıyla ilkbahar yaz modasında ön planda. Daha çok transparan parçalarla tamamlanmış bu renk her kıyafet ile uyumlu. Aynı zamanda kıyafetlerin üzerinde lilanın sade görüntüsünün aksine çarpıcı parçalar da bu yıl moda. Abartılı parıltılar, fırfırlar ve saçakları bu sene fazlasıyla göreceğiz. Karşı koyması oldukça zor duran bu göz alıcı detayları sevmemek mümkün değil. Ünlü markaların birkaç yıl aradan sonra saçaklar tekrar gözdeleri olmuş durumda. Yani hareketli bir sezon bizi bekliyor.

Renklerden devam edecek olursak pembeden bahsetmemek olmaz. Cırtlak pembe hala modada üst sıralardaki yerini koruyor. Ayrıca mavi, kırmızı ve turuncu gibi renklerin canlı tonları da podyumlarda yerini aldı bile. Ancak canlı renk parçalar kullanırken dikkat edilecek bir durum var o da böyle dikkat çekici renkler bir en fazla iki parçadan oluşmalıdır.

Giysilerimizi tamamlayan en önemli aksesuar hiç kuşkusuz çantalar. İlkbahar yaz modasında çantalar daha da küçülüyor ve xs denilen çantalar dikkat çekiyor. Özellik gece kıyafetlerinde modaseverlerin yoğun ilgisini görecek olan bu çantaların kullanışlı olup olmadıkları ayrı bir konu. Yine de şıklığınızı tamamlayacak bu ekstra küçük parçalar vazgeçilmeziniz olmaya aday. Eğer siz de bu sezon moda benden sorulur diyecekseniz bunlara dikkat etmeniz gerekir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu