Moda

Converse-Büyük Çanta Kombinleri

z3
Converse-Büyük Çanta Kombinleri

Dünyada pek az marka yaşayan efsane tanımına uygun olmayı başarabilmiştir ve converse bu tanıma tıpatıp uyan markaların başında geliyor. Yılın on iki ayı boyunca giyilse de converse altın çağını tabi ki ilkbahar-yaz aylarında yaşıyor ve her yaz olduğu gibi 2015 yazında da hepimizin en çok giydiği ayakkabıların başında geliyor. Converse bir tasarım harikası ve bu nedenle hemen her tarz kıyafetle ve tabi ki çanta ile kombinlenebiliyor.

 

Büyük çanta ile converse harika bir ikili

z1
Büyük çanta ile converse

Converse her ne kadar tüm çantalarla uyumlu olsa da 2015 yazında trend converse ile büyük çanta kombinleri. Çantanın malzemesinin ne olduğundan çok boyutuna odaklanarak 2015 yazında harika converse-büyük çanta kombinleri yapabilirsiniz. Üstelik bu kombinler için ister elbise, ister etek, ister pantolon kullanın, her halükarda muhteşem ve çok trend görüneceğinize hiç şüphe yok.

 

z2
Büyük çanta ile converse

Casual kombinler için bu ikiliden daha uygunu olamaz!

Yaz boyunca, özellikle de günlük hayatınızda yapacağınız casual kombinler için converse-büyük çanta ikilisinden daha uygunu olamaz! Zira bu kombinler sayesinde hem kendinizi rahat hissederken hem de şık ve trend görünmeyi başaracaksınız, üstelik tüm bunları giyinmek, hazırlanmak için saatler harcamadan kolayca başaracaksınız. Şunu da ekleyelim, yaz bitince ne yapacağım diye düşünmeyin çünkü converse-büyük çanta kombinleri popülerliklerini sonbaharda da sürdürmeye devam edecek.Haydi,2015 yazı bitmeden sokak modasında converse-büyük çanta kombinleriniz ile hemen yerinizi alın!

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu