Sağlık

Göğüslerinizi Nasıl Daha Büyük Gösterebilirsiniz?

Kadınların görünüşünü etkilemesi nedeniyle büyük göğüslere sahip olmak hemen hemen her kadının isteği olmaktadır.

Estetik operasyon yaptırmak istemeyenler için tercih edilebilecek farklı yöntemler bulunmaktadır. Özellikle küçük göğüslere sahip olanlar için bu durum her zaman problem yaşanmasına neden olabilir. Vücudunuza uygun boyutlarda göğüslerinizin olmaması kendinize olan bakış açınızı da etkilemektedir. Dikkat edilecek olan hususlar özellikle göğüslerinizi nasıl daha büyük gösterebilirsiniz? Sorusunun cevabını almanızı sağlamaktadır.

Duruş

Göğüslerinizi olduğundan büyük göstermek istediğinizde duruşunuz oldukça önemlidir. İleri bakarak omuzlarınızı geriye atıp omuriliğinizi düz tutarak göğüslerinizi ileri çıkartabilirsiniz. Bu sayede göğüslerinizin daha dik ve büyük görünmesini sağlayabilirsiniz.

Sütyen Seçimi

Özellikle kadınlar sütyen seçimi konusunda çoğu zaman hata yapmaktadır. Yanlış beden seçimi göğüslerinizin olduğundan küçük görünmesine neden olmaktadır. Bu durumda göğüsleri büyük göstermek için doğru beden tercih etmeniz önemlidir. Profesyonel yardım almanız doğru bedeni belirlemenizi kolaylaştıracaktır.

Makyaj Hilesi

Göğüslerinizi olduğundan daha büyük göstermek istediğinizde makyaj hilesi kullanabilirsiniz. Dekolte olarak bıraktığınız bölgeye normal zamanlarda kullanmış olduğunuz fondötenden daha koyu bir tonda uygulama yapabilirsiniz. Bu uygulama yapmak isteyenlerin özellikle özel gecelerde ya da yalnızca fotoğraf çekimlerinde yapmaları uygun olacaktır. Aksi durumda oluşan görüntü kişilerin size farklı şekilde yargılamasına neden olabilir.

Odak Noktası Olarak Beli Göstermek

Vücudunuzu inceltmek ve şekle sokmak istediğinizde özellikle belinizi çalıştırmanız gerekir. İnce bele sahip olmanız göğüslerinizin daha büyük görünmesini sağlayabilir. Bu nedenle belinizin ince görünmesi için kaslarını çalıştırmaz göğüslerinizin daha dikkat çekici görünmesine katkı sağlayabilir.

Büyük Gösteren Sütyen Kullanımı

Özellikle dolgun ve büyük göğüslere sahip olmak için tercih edeceğiniz büyük gösteren sütyenler bulunmaktadır. İç çamaşırı mağazalarında rahatlıkla farklı renk ve desenlerde hazırlanmış olan büyük gösteren sütyenleri bulabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu