Moda

İş Kadını Saç Modelleri – Ofis Saç Modelleri ile En Şık Siz Olun!

 

Kadınlar için saç modeline karar vermek ve uygulamak zaten yeterince zor bir durum. Buna bir de çalışma hayatının yoruculuğu ve temposu eklenince bu durum içinden çıkılmaz bir hal alıyor.

Eğer siz de her gün işe gidip gelen ve ofiste çalışan kadınlardan biriyseniz ne demek istediğimi en iyi siz anlarsınız. Bunca zaman sıkışıklığının içinde bir de yapacağınız saç modeline karar vermek ve bunu uygulamak için uykunuzun en tatlı zamanlarından feragat etmeniz gerekiyor.

Ofis İçin Şık Ve Kolay Saç Modeli Önerileri

Bugün bu yazımızda sizler için en şık ve en kolay ofis saç modellerini bir araya getirdik ve muhteşem öneriler hazırladık. Şimdi arkanıza yaslanın ve sizin için seçtiğimiz önerileri inceleyerek bu haftalık saç modeli planınızı yapın .

Eğer orta uzunlukta saçlarınız varsa yukarıdaki model hem sizin için biçilmiş kaftan hem de yapılması oldukça kolay. Basit iki örgü yaparak bu örgüleri kafanızın arkasından birleştirerek bu modele ulaşabilirsiniz.

Fransız bükümlü topuz modeli tam da iş hayatında ve toplantılarda kullanabileceğiniz bir saç modeli. Hem kolay yapılışı hem de çok zarif bir duruşu olmasından dolayı iş hayatı için harika bir seçim.

Dağınık topuz modelleri eğer saçlarınıza ayıracak zamanınız yoksa imdadınıza yetişecek modellerden birisi.

Topuz modelleri arasında benim en beğendiğim modellerden birisi olan yandan düşük topuz modeli tam da iş hayatında ve ofis de kullanabileceğiniz kolay modellerden birisi.

Eğer düz ve uzun saçlarınız varsa kullanacağınız çok şık bir saç modeli. Modeli yaparken toka ile iyi tutturduğunuza emin olun.

Örgüler yapılması biraz zahmetli modeller olsa da bu örnekteki model hiç de göründüğü gibi zor değil. Tabi ki önceden biraz alıştırma yapmanız gerekebilir .

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu