Diyet

Kilo Vermede Etkili Detoks Suları Nelerdir?

Kilo Vermede Etkili Detoks Suları Nelerdir? Detoks suları son yılların en popüler içecekleri arasında gösterilmektedir. Uzmanlar tarafından da su tüketimini desteklemesi açısından önerilmektedir. Bizde bu yazımızda kilo vermede etkili olan detoks su yapımını sizlerle paylaştık. İşte merak edilen detaylar..

Kilo Vermede Etkili Detoks Suları Nelerdir? Detoks suları yağ yakımını kolaylaştırırken vücuttaki ödemlerine atılmasına yardımcı olur. detoks suları sıvı içecekler olduğu için de uzun süre tokluk hissi yaratmaktadır. Sizler de hızlı ve sağlıklı bir şekilde kilo vermek istiyorsanız ancak hangi Detoks suyunu yapmanız gerektiğini bilmiyorsanız işte sizler için en etkili Detoks suları tariflerini listeledik.

1.Detoks Yapımı

1 adet çubuk tarçın

2 litre su

1 adet salatalık

5-6 adet nane yaprağı

1 adet salatalık

1 adet limon

Tüm malzemeleri 2 litre suyun içerisine koyarak bir gün buzdolabında bekletin ardından gün içerisinde bu suyu bitirmeye çalışın.

2.Detoks Yapımı

1-2 adet nane yaprağı

2 litre su

5-6 adet kivi

5-6 adet çilek

Tüm malzemeleri 2 litre suya karıştırın ardından hazırlamış olduğunuz bu suyu bir gece buzdolabında bekletin.

3.Detoks Yapımı

2 litre su

1 çay kaşığı zencefil

1 adet elma

2 tatlı kaşığı yeşil çay

1 adet çubuk tarçın

Öncelikle 2 litrelik suyunuzu kaynatın. Sonrasında elmaları dilimleyerek bu suyun içerisine koyun. Sonrasında yeşil çay ve zencefili ilave ederek 10 dakika boyunca bu malzemeleri kaynatın ardından suyunu süzün ve belirli aralıklar ile suyunuzu tüketmeye çalışın.

4.Detoks Yapımı

1 adet taze zencefil

Maydanoz

Limon

1 adet salatalık

1 kaç adet nane yaprağı

1 adet elma

Tüm bu malzemeleri blendırdan geçirerek belirli aralıklarla tüketin. Dilerseniz buzdolabında 12 saat ile 24 saat arasında dinlendirerek de kullanabilirsiniz.

5.Detoks Yapımı

1 adet yeşil elma

1 litre su

1 adet limon

2 yemek kaşığı yeşil çay

2 adet çubuk tarçın

Öncelikle 1 litrelik suyunuzu kaynatın sonrasında kalan malzemeleri sıcak suyun içerisine atın. Demlendikten sonra detoks suyunuzu kullanmaya başlayabilirsiniz.

6.Detoks Yapımı

1 adet salatalık

1 litre su

1 adet çubuk tarçın

2 dilim portakal

1 adet limon

2 adet biberiye tüm malzemelerle birlikte 1 litrelik suyunuzu kaynatın. Ardından bir gün buzdolabında beklettikten sonra sonraki gün de tok suyunuzu belirli aralıklarla içerek bitirmeye çalışın.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu