Moda

Yüksek Bel Pantolon Kombin Önerileri Nelerdir?

Yüksek Bel Pantolon Kombin Önerileri Nelerdir? Özellikle son dönemlerde modanın 80’li ve 90’lı yıllara geri dönüşünü görmekteyiz. Son dönemlerde yüksek belli pantolonlar 80’li 90’lı yılların havasını daha çok hissettirmekte.

Yüksek Bel Pantolon Kombin Önerileri Nelerdir?  Yüksek belli pantolonları doğru bir şekilde kombinlediğiniz zaman çok şık bir görünüme sahip olabilirsiniz. Yüksek belli pantolonlar günümüzde genel olarak kısa üstlerle kombinlenmektedir. Özellikle bralet ve crop üstler bu noktada en çok tercih edilen modellerdendir.

Yüksek Bel Pantolon Üstüne Ne Giyilir

Yüksek belli pantolonlar üzerine giyeceğiniz kısa üstler belinizi daha ince gösterecektir. Yüksek belli pantolonların üzerine uzun ve geniş kıyafetler tercih etmek sizi basitleştirir. Ancak yüksek belli pantolonların üzerine kısa kazaklar kısa bluzlar ve kısa tişörtler giymek sizleri daha da tarz sahibi gösterecektir. Yüksek belli pantolonları üstüne blazer ceket ile de kombinleyebilirsiniz. Ancak yüksek belli pantolon onların üzerine tercih edeceğiniz parça uzun ise pantolonun içine sokmayı tercih edebilirsiniz gömleğinizi veya bluzünüzü yüksek belli pantolonunuzun içine sokarak beline bir kemer taktığınız zaman beliniz daha ince ve fiziğiniz daha da ön plana çıkacaktır.

Yüksek Bel Pantolon Nasıl Ayakkabıyla Kombinlenir

Yüksek belli pantolonlarınızın altına yüksek topuklu ayakkabılar giyerek boyunuzu olduğunuzdan daha uzun gösterebilirsiniz. Özellikle son dönemlerde yüksek belli pantolonların kombinlenmiş şekli Blazer ceketlerde ve sivri burun topuklu ayakkabılarla gerçekleştirilmektedir. Bu hem tarzınızda 80’li 90’lı yılların esintisini yaşatırken hem de günümüzden parçalar taşıyarak sizleri oldukça şık bir görünüme sokacaktır. Yüksek belli pantolonları spor ayakkabılar ile de kombinleyerek spor bir şıklık yakalayabilirsiniz. Özellikle blazer ceketler ve topuklu ayakkabılar ile yakalayacağınız şık bir kombini spor ayakkabı ile de tamamlayarak spor bir şıklık elde etmiş olursunuz. Yüksek tabanlı spor ayakkabı tercihlerinde bulunarak, görünümünüzü tamamlayabilirsiniz.

Yüksek Bel Pantolon Nasıl Seçilir

Yüksek belli pantolon tercihinde bulunurken kumaş seçiminize de oldukça dikkat etmeniz gerekir. Açık kumaş renkleri basenlerinizi ortaya çıkaracaktır. Daha koyu renk tonları ise bu görünüme engel olacaktır. Özellikle kilolu kişiler daha koyu renk pantolon tercihinde bulunurken zayıf olan kişiler daha açık renk tercihinde bulunabilirler. Gördüğünüz üzere pantolon seçiminiz kadar renk seçiminiz de oldukça önemlidir. Böylelikle görünümünüzü kusursuz bir şekilde tamamlamış olursunuz.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu