Moda

Maskülen Kombinlerin Vazgeçilmezi Oxford Ayakkabı

Maskülen Kombinlerin Vazgeçilmezi Oxford Ayakkabı

Moda dünyasında cinsiyetler arası geçişlerin yaşandığı bir dönemden geçiyoruz. Şöyle ki, erkek modasına feminen yani kadınsı çizgiler hakimken kadın modasında da maskülen yani erkeksi çizgiler ile karşılaşıyoruz. Karşılaşıyoruz demek biraz hafif kaldı zira bu yazın en önemli trendlerinden biri maskülen giyim tarzı. Ve maskülen kombinlerin vazgeçilmeziyse tabi ki Oxford ayakkabı.

Oxford ayakkabı olmadan Hipster olunmaz

Son yıllarda sokaklarda fantastik şekilde giyinmiş kadınlar ve erkekler ile karşılaşıyoruz. Bu insanların ait olduğu akıma Hipster akımı deniliyor Ve kadınların maskülen tarzda giyinmesi de bu akımın bir parçası.2015 yazının da ana trendlerinden biri olan maskülen giyim tarzının en önemli parçasıysa şüphesiz ki Oxford ayakkabı.

q1
Oxford ayakkabı

 

Pantolon ya da etek fark etmez önemli olan Oxford ayakkabı

q2
Oxford ayakkabı

Maskülen giyim tarzı her ne kadar erkeksi giyinmek anlamına gelse de bu tarzda etekleri de kullanabilmek mümkün. İster etek, ister elbise ister pantolon kullanarak yapacağınız maskülen kombinleri mutlaka Oxford ayakkabı ile tamamlamalısınız, yoksa o kombinin maskülen tarz bir kombin olması kesinlikle imkansız.

 

Topuklu Oxford modelleri de var

q3
Topuklu Oxford modelleri

“Modaya uyayım, maskülen kombinler yapayım tamam da ben topuklu ayakkabıdan vazgeçemem” diyenlerdenseniz endişelenmeyin çünkü bu kombinlerde topuklu Oxford ayakkabı modellerini de kullanabilirsiniz. Evet, topuklu Oxford modelleri de var ve hepsi de tek kelimeyle çok şık. Kısacası gardırobunuza katacağınız bir çift Oxford ayakkabı sayesinde 2015 yazında birbirinden trend kombinler yaparak yazın en stylish kadınlarından biri olmanın tadını çıkarmamanız için hiçbir neden yok.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu