Moda

Tutma Saplı Çantalar Nasıl Seçilmelidir?

Tutma Saplı Çantalar Nasıl Seçilmelidir?

Çanta modasında her dönemde olduğu gibi günümüzde de önemli gelişmeler yaşanmaktadır. Önemli tasarımcıların yeni tasarladıkları çantalar, defilelerde boy göstermeye devam etmektedir. Bu konuda Sonbahar kreasyonuda sokaklarda kullanılmaya başlandı. 2015 Sonbahar çanta modası göz önüne alındığında, tutma saplı çantalar nasıl seçilmelidir sorusunun ön plana çıktığı görülmektedir.

Tutma Saplı Çantalar Nasıl Seçilmelidir?

Elde taşınan çantalar hemen her dönemde moda olmuştur. Bu tarz çantalar yeni dönemde biraz görüntü değiştiriyor. Tutma saplı çantalar yeni dönemde daha kolay ve pratik şekilde taşınacak şekilde dizayn edilmiştir. Özellikle tutma sapı bölümü ele geçtiği için kolayca tutuş imkanı sağlamaktadır.

Tutma saplı çantalar ile farklı bir şıklık elde etmeniz mümkündür. Bu konuda dikkat etmeniz gereken önemli konular vardır. Özellikle renk konusuna dikkat etmeniz gerekmektedir. Koyu ağırlıklı ve mat tonlardaki renklerin ön planda olduğu modeller ön plana çıkmakta ve sıklıkla kullanılmaktadır.

Tutma Saplı Çantalar Nasıl Seçilmelidir?

Tutma saplı çantalar konusunda tercih yaparken fermuar ya da kemer ayrıntılı modellerden size en uygun olanı seçebilirsiniz. Bu tarz çantaları seçerken ayakkabınıza ve tercih ettiğiniz diğer aksesuarları göz önüne almanız gerekmektedir. Böylece en doğru kararı vererek şıklığınıza yeni bir yorum katacaksınız.

Tutma saplı çantalar tercih ederek modayı yakından takip etme imkanı elde etmiş olacaksınız. Bu tarz çantalar ele geçtiği için güvenli bir taşıma imkanı sunmaktadır. Genelde küçük boyutlu modelleri öne çıkan bu çantalarda en doğru seçimi yapmanız önemlidir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu