Teknoloji

OnePlus 9RT Özellikleri Ve Fiyatı Hakkında Merak Edilenler

OnePlus 9RT Özellikleri Ve Fiyatı Hakkında Merak Edilenler! Teknolojinin gelişmesiyle beraber doğan yeni telefon üreticilerinden birisi olan Oneplus yeni telefon model, OnePlus 9RT’yi tanıttı.

OnePlus 9RT Özellikleri Ve Fiyatı Hakkında Merak Edilenler! OnePlus 9 RT dünyanın en popüler telefon üreticileri arasında yer alan OnePlus tarafından tanıtılan telefon modelidir. Birden fazla özelliği olan bu telefon modeli meraklılarını şimdiden heyecanlandırmaya başladı.  13 Ekim tarihinde popüler telefon üreticilerinden olan OnePlus firması yaptığı etkinlik ile beraber aynı zamanda Buds Z2 kablosuz kulaklık cihazından başka çıkaracağı telefon modeli olan OnePlus 9RT adı verilen yeni telefonunu modelini tanıttı.

Özellikle son zamanlarda çıkartmış olduğu telefon modelleri ile tanınan OnePlus firması hem fiyat hem de performans bakımdan ürünlerini ile giderek popüler hale gelmeye başlamıştır. Bu yeni model de ise hem performans hem de fiyat olarak bizi memnun edeceğe benziyor.

OnePlus 9RT Özellikleri

OnePlus firmasının çıkardığı 9RT modeli aynı zamanda HDR 10+, yanı sıra sRGB ve P3 destekli bir modeldir. Aynı zamanda 120hz tazeleme hızına sahip bir model olup ayrıca 600 Hz dokunmatik algılamaya sahiptir. Bunun yanı sıra diğer telefon modellerinden farklı bir ekran bizi karşılamaktadır. Burada özellikle Snapdragon 888 adı verilen çoğu telefonda yer alan işlemcinin yer aldığı telefonda özellikle birçok amaçla kullanılan Space Cooling bulunmaktadır.

Burada aynı zamanda soğutma özelliği de bulunan telefonda telefon aşırı ısınmasını yüzde 20 civarlarına düşürmektedir.

Cihaz boyutları olarak 162.20 mm x 74.60 mm x 8.29 mm büyüklükte olan model ne çok büyük ne de çok küçük bu durumda elde taşınma açısından uygun bir model olacağını gösteriyor. Aynı zamanda 198.50 g ağırılığı ile rahat bir telefondur. OnePlus firması renk açısından ise model üretiminde daha çok siyah, mavi ve gümüş renkleri kullanmıştır. Dahili hafıza olarak ise OnePlus 9RT 164 GB ve 256 GB dahili hafıza bulunmaktadır.

OnePlus 9RT Fiyatı

OnePlus firması 9RT modeli fiyatı olarak 3 bin 400 Yuan olarak belirlemiştir. Bu euro ile 445 EURO ve 500 dolar civarlarından olması beklenmektedir. Türk fiyatı ile yaklaşık 4000-5000 civarında satışa sunulacağı söylenmektedir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu