Moda

Püsküllü Bluzlar Nasıl Seçilmelidir?

Püsküllü bluzlar

Moda konusunda eskiye dönüşler dikkat çekmektedir. Bu konulardan biri de püsküllerdir. Püskül modası 80’li yıllarda yaygın görülmüştür ve günümüzde de bu konu oldukça revaçtadır. 2015 püskül modasıincelendiğinde püsküllü bluzlar nasıl seçilmelidir sorusunun gündemde olduğunu görmekteyiz.

Püsküllü bluzlar

Püskül konusunda en fazla tercih edilen alanlardan biri bluz konusudur. Özellikle Sonbahar aylarında sıklıkla kullanılan püsküllü bluzlar 2015 yılı Sonbahar aylarında da sıklıkla karşımıza çıkacak gibi görünüyor. Bluzlara farklılık ve şıklık katan bu detaya dikkat etmeniz, bazı faktörleri göz önünde bulundurmanız oldukça önemlidir.

Püsküllü bluzlar konusunda yeni sezonda koyu renklerin hakimiyeti görünecektir. Bunun yanı sıra püsküllerin alt kısımda yer aldığı bluzlar daha revaçta olacaktır. Bunun yanı sıra ön ve arka kısmında püskül bulunan modelleri de revaçta olacaktır. Ayrıca püsküllerin uzun ve dikkat çekici boyutlarda olduğu bir dönem bizi bekliyor.

Püsküllü bluzlar

Püsküllü bluzlar konusunda rengin yanı sıra boy konusu da önemlidir. Bluz boyunu belirlerken fiziksel özelliklerinizi göz önünde bulundurmalısınız. Ayrıca, bu tip bluzları uygun renkte pantolon ya da etekle kombin etmeniz son derece önemlidir. Bunun yanı sıra, püskül detaylı başka aksesuar kullanmaktan da kaçınmalısınız.

Püsküllü bluzlar ile şıklığınız ve tarzınız dikkat çekici olacaktır. Genellikle siyahın hakim olduğu bu tarz bluzlarda açık renkler de mevcuttur. Bu tarz bluzları tercih ederek hem nostaljik esintiler elde etmiş hem de modayı yakından takip etmiş olacaksınız.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu