Yaşam

Saçınızı Ayırdığınız Yön Karakterinizi Ele Veriyor!

Nasıl bir saç stiline sahip olursa olsun herkes saçlarını belirli bir yöne ayırır. Peki biliyor musunuz, saçınızı ayırdığınız yön karakterinizi ele veriyor?

Saçlarınız nasıl olursa olsun, kendi tarzınızı ifade ederken uygun modelin seçilmesi önem kazanır. Ama herkesin belirli bir alışkanlığı vardır ve saç stilinize göre tercih edeceğiniz saç modelleri, kişiliğiniz hakkında ip uçları verebilir.

Birçok insan saçlarınızı sağdan, soldan ya da ortadan ayırır. Uzmanlar buna dikkat etmiş ve bu seçimlerine göre insanların kişiliklerini analiz etmeye çalışmış. Peki siz saçınızı ayırdığınız yöne göre nasıl bir kişilik olduğunuzu biliyor musunuz? İşte saçı ayırdığınız yöne göre kişiliğiniz ve özellikleri!

Soldan Ayırma

Eğer saçlarınızı sağ taraftan ayırıyorsanız, risk almayı seven ve düşünmeden hareket eden bir kişisiniz demektir. Heyecan insanı olan kişiliğiniz için biraz ileriyi düşünerek hareket etmeniz gerekmektedir. Bu tarz saç ayıran kişiler havalı kişilerdir.

Ortadan Ayırma

Saçını ortadan ayıranlar rahat ve sakin kişiler olarak biliniyor. Netsiniz ve her şeyi olduğu gibi ifade etmekten hoşlanıyorsunuz. İnsanları rahatlatıyorsunuz ve bu özelliğinizle biliniyorsunuz. Net ve kesin şeyleri seversiniz ve siz de öylesinizdir.

Sağdan Ayırma

Saçlarınızı sağdan ayıran biriyseniz, şefkatli ve anaç bir kişisiniz demektir. Aşırılıklar size göre değildir ve her zaman ne yapacağınız bellidir. Sola ayıranlardan çok farklısınız demektir. Genelde sakin ve güvenilir insanlar olduğunuz düşünülür ve herkes size güler yüzlü yaklaşır.

Perçemli Saçlar

Perçemli saçara sahip olanların gizemli ve etkileyici kişiler olduğu düşünülüyor. Perçemler gözlere gizem kattığı için birçok kişi perçemlerle çok şık görünüyor. Alnı geniş olanların tercih ettiği bu stil, saklanan sırlarınız olduğunu ifade ediyor. Saçlarınızı nasıl kullanmaya alışkınsanız, ortaya çıkacak stil de sizin hakkınızda ipuçları veriyor ve tanınmanızı kolaylaştırıyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu