Moda

Şık Tasarımlarda Tek Taş Yüzük Modelleri

En özel duyguların ve en güzel zamanların temsilcisi tek taş yüzükler yeni dönem fenomeni olarak “tek taşımı kendim aldım ”felsefesi içinde hanımların özgürlük simgesi olarak da görülmekte.  Parıltısı, ışıltısı ve parmaklarda zarafet yaratan şıklıkları ile hemen her stilde giysi kombini içinde oldukça uyumlu ve tarz görsellik sağlayan tek taş yüzükleri günlük giyim tarzının yanı sıra gece gezmeleri ya da davetlerinde de kullanabilirsiniz.

Şık Tasarımlarda Tek Taş Yüzük Modelleri
Şık Tasarımlarda Tek Taş Yüzük Modelleri

Yüzyıllardır sofistike ve seçkin bir şıklık yaratan tek taş yüzük stili hemen her sezon en gözde takı modelleri arasında olduğu gibi uzun yıllar boyunca da vazgeçilmezliği ile parmaklardaki hakimiyetini sürdürecek gibi görünüyor.

Sezonun Tek Taş Yüzük Modelleri

Klasikleşmiş bir mücevher stili olmakla birlikte hemen her sezon yenilenen ve modelleri ile şık ve zarif hanımların beğenisine sunulmakta. Yeni sezonda mücevher tasarımcılarının koleksiyonlarında yer alan tek taş yüzükler tasarımlarında çok daha modern ve her giyim tazı için kullanılabilir çizgiler görmek mümkün.

Şık Tasarımlarda Tek Taş Yüzük Modelleri
Şık Tasarımlarda Tek Taş Yüzük Modelleri

Seçkin parıltılar eşliğinde geometrik desenler ve gold siliver renk geçişleri ile çok daha şıklaştırılmış tek taş yüzükler, hanımlara daha geniş kullanım alanı özgürlüğü sunmakta. Yine tek taş etrafında detaylandırılmış diğer taş ve metal geçişleri ile parmakta başka bir yüzük kullanımına gerek bırakmayacak kadar dolu şıklık sağlanmış. Güzel ve özel günlerin tek taşı olan geniş tasarım yelpazesi içinde tek taş yüzükler, her an ve her günün özel takısı olmayı sürdürüyor.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu