Moda

Siyah Bayan Ceket Şıklığı

Günümüzde siyah denince aklımıza gelen kıyafetler genellikle bir kusurumuzu kapatmak için giydiğimiz eşyalar olarak tanımlanmaktadır. Son zamanlarda bu kavramı dağıtmak için siyah üstünde farklı seçeneklerde kombinler üretilmiş ve modacılar tarafından siyah rengin önemi vurgulanmıştır.

Siyah Bayan Ceket Şıklığı
Siyah Bayan Ceket Şıklığı

Sadece kusuru kapatmak veya sizi zayıf göstersin diye siyah giymenin bir çözüm olmadığını, siyah rengin size sağladığı şıklık ve alımlı gösterişin diğer renkler kadar dikkat çekmediğini belirtmek için belirli akımlara başvurulmuştur. Siyah rengin bize sağladığı bilinen avantajlarından çok bilinmeyen yönleri üzerinde bahsedilmeye başlanmıştır. Siyah rengin bu kadar popüler olmasından dolayı bayanlar için üretilen siyah ceketler de oldukça popülerleşmiştir. Spor tarzından klasik tarza kadar her türlü siyah tonlamasını görebileceğiniz bu ceketlerde, parıl parıl görüntüsü ile gecelerinizi olduğunuzdan daha da şık yapacaktır.

Siyah Bayan Ceket Şıklığı
Siyah Bayan Ceket Şıklığı

Siyah Rengin Önemi ve Çeşitleri

Bu sezon dikkatimizi çeken kolları renkli, saten veya paletli olan ceketler oldukça kullanılmaya başlanmış ve yeni bir akım ortaya çıkarmıştır. Bayanlar taytları veya skinny diye adlandırdığımız pantolonlarıyla birlikte bu sezonun modası olan t-shirtlerini giyerek daha şık bir görünüm elde edebilirler. Paletli tarzları ile gene şıklığı yakabileceğiniz ceketler bulunmaktadır. Son zamanlar da paletli tarzlarda ceketlere önem artmıştır.Gittikçe artan siyah kullanım artık bir şıklığımızı simgeleyen bir renk olarak adlandırılmaktadır. Kusurları kapatması veya zayıflığı simgeleyen bir renk olarak değil de artık dikkati ve alımlı bir görünüm sunması açısından oldukça popüler bir hale gelmiştir.

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu