Moda

Tesettür Abiyelerde Moda Uzmanlarının Tercihleri

Moda uzmanlarının yılların verdiği tecrübe ve moda trendlerine göre yarattığı tesettür abiye modelleri tesettürlü kadınların şık ve feminen görünmesini sağlamaktadır. Size oldukça zengin ve farklı çeşitte abiye modelleri ve bunların nasıl kombinleneceği hakkında bilgi vereceğiz.

Moda Uzmanları Hangi Abiye Modellerini Öneriyor?

Moda uzmanlarının tesettürlü kadınlara en çok önerdiği modeller arasında yeri süpüren tülü olan abiye çeşitleri, bele oturan ve bollaşan, bisiklet yaka olan ve arka kısmı uzun ve kat kat olan abiye modelleri yer almaktadır. Bu modeller tesettürlü kadınları hem zayıf hem de şık gösteren tasarımlar olup her yaştan kadına hitap eden kıyafet modelleri arasında yer almaktadır.

Yine renk konusunda da tesettürlü kadınlara bebek mavisi, pudra rengi ve mor rengi önerilmektedir. Bu renklerde abiyeler tercih ederek trendlere ayak uydurabilirsiniz.

Tesettür Abiye Modellerinde Kıyafetlerin Bel Kısmı Çok Önemli!

Özellikle tesettür abiye elbise ve kıyafetlerde, bel kısmının dar olması ve kıyafetin buradan sonra bollaşması gerektiğinin altını çizen moda tasarımcıları bu şekilde feminen bir görünüm elde edilebileceğini açıklamaktadır. Bunun için ince bir kemer tercih edilebileceği gibi; kıyafetin modeline göre kalın deri kemerler de tercih edilebilir ya da tül kullanılabilir.

Dantel Bu Dönem Çok Moda

Bu dönemin modası olan danteller tesettür abiye modellerde de oldukça şık bir görünüme sahip olmaktadır. Dikkat edilmesi gerekilen nokta danteli kıyafette bir detay olarak vermek ve abartmadan kullanmak olacaktır. Özellikle omuz ve bel kısmındaki dantel modelleri feminen ve şık bir görünüm elde etmek isteyen hanımların ilk tercihi olmalıdır.

Tüllerin Zarafetinden Faydalanın

Özellikle uzun ve düz inen elbiseler tesettürlü bayanlara çok yakışsa da tesettür elbise modelleri arasında yer alan tüllü ve kat kat inen abiye modelleri geceye damgasını vurmak isteyen kadınlara hitap etmektedir. Oldukça şık bir tasarıma sahip olan bu modelleri cilt renginize uygun bir renkte seçmeniz durumunda özgün tasarıma sahip bir elbiseyle parlayabilirsiniz!

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu