Moda

2015 Yazına Dantel Ayakkabı Kombinleri İle Damganızı Vurun

Dantel Ayakkabı Kombinleri

 

 

 

 

2105 yazının en zarif ve feminen trendi şüphesiz dantel. Dantel kıyafetlerin yanı sıra ayakkabı ve çantalarda da arzı endam ediyor.

Dantel ayakkabı modelleri dantel trendine yaratıcı ve kendine has bir yorum katmak isteyen kadınlar için birebir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

En rahat dantel ayakkabı: Espadril

 

En rahat dantel ayakkabı: Espadril

 

 

 

Bir sosyal sorumluluk projesi olarak yola çıkan ve hala sosyal sorumluluk projelerine devam eden Toms markası Espadril ayakkabıların tekrar hayatımıza, hem de çok hızlı bir şekilde girmesini sağladı aynı zamanda. Toms 2015 yazına dantel espadril ile damgasını vurmuş durumda. Dantel ayakkabı ile günlük kombimler yapabilmenin yolu da bu şık ve rahat espadrillerden geçiyor. Toms dantel espadril modelleri ile ister kot pantolon ya da şortları, ister elbise ya da etekleri kombinleyin her şekilde hem feminen, hem zarif hem de çok trend görüneceğiniz kesin.

 

 

Ofis şıklığına dantel ayakkabı dokunuşu

d2
Ofis şıklığına dantel ayakkabı dokunuşu

 

 

 

2015 yazının bu güzide trendini dantel ayakkabı modelleri ile ofise taşımaya ne dersiniz? Dantel ayakkabıları kumaş pantolon ya da sezonun diğer bir trendi gömlek elbise modelleri ile kombinleyerek ofisin en şık kadını olmayı başarmanız çok kolay.

 

 

 

 

 

 

 

 

Ve tabi ki dantel abiye ayakkabı

d3
dantel abiye ayakkabı

 

 

 

Dantel ayakkabı denilince akla ilk gelen tabi ki dantel abiye ayakkabı oluyor. 2015 yaz davetlerine katılırken giyeceğiniz abiye elbiseleri dantel abiye ayakkabı ile kombinleyerek davetlerde zarafetiniz ve şıklığınızla size her bakanın başını döndüreceğinizden en ufak şüpheniz dahi olmasın.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu