Moda

2015’in En Fantastik Trendi:Transparan

2015’in En Fantastik Trendi:Transparan

Bazı kadınlar ilgi çekici giyinmeyi ve feminenliklerini cesurca sergilemeyi severler.2015 yılında tam böyle kadınlara hitap eden bir trend var;transparan giysiler. Aslında transparan trendi yalnızca giysilerde değil ayakkabı ve çantalarda da etkisini gösteriyor. Bu arada transparan detaylı kıyafetler de çok dikkat çekici olmadan dozunda feminen ve iddialı görünmek isteyenler için ideal.

Transparan giysiler doğru seçimle her yerde giyilebilir

2015 moda trendleri söz konusu olduğunda öyle bir renklilik ve o kadar baş döndürücü seçenekler söz konusu ki insan hangisini tercih edeceğini şaşırıyor. Önemli olan kendi tarzınızdan çok ödün vermeden ve gideceğiniz yere uygun şekilde giyinebilmek. Yani hangi trende uygun giyineceğinizi bu kriterlere göre belirlemelisiniz. Örneğin yaz partilerine katılırken transparan elbise giyebilirsiniz. Şayet kıyafetinizin etkisinin çok daha fazla olmasını istiyorsanız transparan elbise-transparan ayakkabı ikilisini birlikte kullanabilirsiniz.

Çalışırken transparan giyilmez demeyin, zira markaların koleksiyonlarında yer alan yaka ve kol kısmıtransparan bluzlar ofis şıklığı için gayet uygun. Bu bluzları kumaş pantolon ya da etekler ile kombinleyerek çalışma yaşamının modayı yakından takip eden, başarılı ve şık kadınları arasına adınızı yazdırabilirsiniz.

Transparan trendinin en özel parçası transparan ayakkabı

Yukarıda da söylediğimiz gibi transparan trendi yalnızca giysilerde değil ayakkabı ve çantalarda da ağırlığını hissediliyor.Transparan ayakkabı hele de ayaklarınız güzelse içinde kendinizi müthiş hissetme garantisi sunuyor. Bu ayakkabılarda da öylesine geniş model seçenekleri var ki, doğru modeli seçip doğru parçalarla kombinleyerek her zaman, her yerde aynı keyifle giyebilirsiniz.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu