Moda

Ayakkabı Ve Çantada Çizgili Bir Yaz

Ayakkabı Ve Çantada Çizgili Bir Yaz

 

 

 

 

2105 yazında moda dünyasının en dikkat çekici teması çizgiler. Öyle ki çizgiler yalnızca kıyafetlerde değil ayakkabı, çanta hatta aksesuarlarda bile hakimiyetlerini adeta haykırıyorlar. Bu haykırışı duymanız için sokakta etrafınızdan geçenlere şöyle bir göz atmanız yeterli, göreceksiniz yanınızdan geçen herkesin kıyafetinde en az bir çizgili parçaya yer vermiş olduğunu. Dolayısıyla yaz bitmeden trend ve şık günler geçirmek istiyorsanız rotanızı çizgili parçalara, özellikle de çizgili ayakkabı ve çizgili çanta modellerine çevirmenizde fayda var, bizden söylemesi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Siyah-beyaz çizgiler çok popüler

a1
Ayakkabı Ve Çantada Çizgili Bir Yaz

 

 

 

Çizgili ayakkabı ve çantalarda hemen her rengin kullanıldığı modeller bulabilmek mümkün. Ancak özellikle siyah-beyaz ikilisi bu parçalarda başrolde. Son birkaç sezondur moda dünyasında fırtına gibi esen monokrom trendinin de etkisiyle siyah-beyaz çizgiler gardıropların vazgeçilmezi olmuş durumda.

 

 

 

 

Çizgili ayakkabı ve çantaları birlikte kullanabilirsiniz

a2
Çizgili ayakkabı ve çantaları birlikte kullanabilirsiniz

 

 

 

 

Çizgili ayakkabı ve çantaları birlikte kullanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken en önemli şey renk ve model uyumuna dikkat etmek. Bunun yanı sıra şayet bu ikiliyi birlikte kullanacağınız kombinler yapacaksanız kıyafetinizde başka çizgili ya da desenli parçaya yer vermemeniz desen karmaşasına düşmenizi engelleyecektir.

 

 

 

 

 

 

a3
çizgili çanta

 

 

 

 

Elbette çizgili çanta ille de çizgili ayakkabı ile kombinlenecek diye bir kural yok. Aksine bu parçaları ayrı ayrı kullanmak çok daha makul. Özellikle sıradan kıyafetlere trend ve havalı bir görünüm katmak için tercihinizi çizgili çanta ya da ayakkabıdan birinden yana kullanabilirsiniz. Yazımızı son bir ipucu vererek bitirelim.çizgili parçaları sezonun diğer trendi puantiyeli parçalarla da kombinleyebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu