Burçlar

Astroloji Bugün

Astroloji bilimcileri her gün gezegen ve buna bağlı enerji çıkışlarını kontrol ediyor. Yıldız ve uyduların hareketliliği de burçları en az gezegenler kadar etkiliyor.

Venüs Harekette

Venüs’ün 25 Nisan tarihinden itibaren İkizler burcuna yolculuk yapacağı biliniyor. Tabi Venüs fizikselden çok karakteristik bir gezegen olduğu için İkizler burcu adına son derece şanslı bir dönem başlıyor. Algıların daha kuvvetli olduğu ve kararların mantık çerçevesinde verilebildiği bu dönem pek çok fırsatı da beraberinde getiriyor. İnat edip geçmişe takılı kalmak ise bu dönem de son bulursa çok daha parlak bir gelecek dahi söz konusu olabilir

Venüs’ün İkizler burcuna girmesi yalnızca bu burçtan olan insanları heyecanlandırmadı. Çünkü diğer burçlar da Venüs’ün hareketinden nasibini alıyor. Ayrıca doğuştan şanslı kabul edilen Koç ve Aslan burçlarının şansı bu günlerde ikiye katlayabilir. Ayrıca Balık burcu kadınları bu birkaç gün içinde eski sevgililerinden bir özür mesajı alabilir.

Doğanın En Verimli Dönemleri Başlıyor

Gezegen hareketleri devam edip de en verimli aylara gelmeye başladıkça uyanış gerçekleşiyor. Her günün bir önceki günden daha fazla fırsat ve iyimserlikle dolu olması hayalci burçları bile kendine çekiyor. Akrep burcunun bu aylarda karşısına çıkan insanlar ile gönül bağı kurması ise an meselesi. Kova burcu ise kendi yeteneklerinin farkına belki de bu günlerde biraz daha varacak.

Yorgunluğun son bulduğu ve heyecanın, hareketliliğin başladığı bu günler aslında burçların en verimli günlerinden. Doğanın uyanışı burçlar üzerinde de inanılmaz bir etki yaratacak. Hatta enerjisi ile büyüleyen burçlar bile kendilerindeki büyüye inanamayacak. Ancak bu günlerde dikkat edilmesi gereken şeyler de var. Özellikle İkizler burcu için ani bir dikkat kaybı kazaya yol açabilir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu