Burçlar

Balık Burcu Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Balık Burcu Hakkında Bilinmesi Gerekenler! Balık, Zodyak’ın on ikinci ve son işaretidir. Çözülmeyi sembolize eder ve sembolü zıt yönlerde yüzen iki balığı temsil eder.

Balık Burcu Hakkında Bilinmesi Gerekenler! Akrep ile Yengeç ile beraber su elementine ait olmaktadır. Neptün ve Jüpiter tarafından yönetilir. Zıt ve uyumlu burcu Başak’tır. Balık burcu hakkında merak ettiğiniz detayları bu yazımızda keşfedebilirsiniz…

Balıkların Genel Özellikleri

Balık burcu hakkında ilk olarak özelliklerinden söz edelim. Balık, Zodyak’ın en hassas burçlarından biridir, empati ve başkalarının sorunlarını dinleme yeteneğine sahip insanlardır. Çok sevecen insanlardır, genel bir kural olarak, sakin ve sezgiseldirler. Buna ek olarak, onları gerçek dünyadan bazı durumlarda uygun olacağından daha fazla soyutlayacak olsa da, sanatla ilgili görevlerde onları iyi yapacak çok fazla hayal gücüne sahiptirler. İçgüdülerine ve sezgilerine çok güveniyorlar.

Aşkta, Balık romantiktir, yavaş gitmeyi severler ve sevdikleri kişiyi aşırı derecede idealleştirme eğilimindedirler. İdeal ilişkileri hakkında hayal kurmaya ve kafalarında filmler çekmeye eğilimlidirler. Hoşgörülü, anlayışlı ve sevecen oldukları bir ilişkide istikrar ararlar.

Balık Burcunun Olumlu Özellikleri

Balık burcu hakkında merak edilen hususlardan biri de olumlu özellikleridir. Bu burcun olumlu özellikleri şunları içermektedir:

  • Ortak refahı önemserler.
  • Onlar için dostluk çok değerlidir.
  • Hemen hemen her duruma uyum sağlarlar.
  • Özür dilemek onlar için kolaydır.
  • Empati ve dinleme becerileri gelişmiştir.

Balık Burcunun Olumsuz Özellikleri

Balık burcu hakkında olumsuz özellikler de sorgulanmaktadır. Bunları şu şekilde açıklamak mümkündür:

  • Dikkati kolay dağılır.
  • Genelde duyguları ağır basar.
  • Oldukça dramatik bir karaktere sahipler.
  • Duygusal olarak güvensizler.
  • Depresyon eğilimi fazladır.

Balıklarla Uyumlu Burçlar

Balık’ın empatik doğası ve sürekli uyum arayışı, neredeyse tüm burçlarla iyi geçinmesini sağlayacaktır. Ancak, bir Su burcu olarak, en çok ateşinkilerle (Aslan, Koç ve Yay) çarpışır, çünkü su ateş özelliklerini kapatma ve bu da diğerlerini gölgede bırakma eğilimindedir.

Bir arkadaşlık için Balık ile en uyumlu burçlar Koç, İkizler ve Terazi’dir. Ancak kesinlikle her şey için en uyumlu oldukları burçlar Yengeç ve Balık’ın kendisidir. Boğa ile de iyi geçinecektir.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu