Moda

Beyaz Güneş Gözlüğü Modelleri

 

Beyaz Güneş Gözlüğü Modelleri

 

Bu yıl bilindiği üzere her yer beyaz güneş gözlüğü modelleriyle kaplı, yazı ve enerjisini bu yaz yüzlerden okuyacağımız kesin. Yuvarlak çerçeveli beyaz gözlükler bu sezon çok moda. Bu sezon ayrıca aynalı camlı güneş gözlükleri de yine popülerliğini devam ettiren modellerden.2015 Beyaz güneş gözlüğümodellerini bu yaz için edinmenizde yarar var çünkü son derece trend.2015 yılında beyaz gözlük modellerinde yeni sezon modası beyaz çerçeveli ve aynalı güneş gözlükleri ön plana çıkıyor. Beyaz çerçeveli birçok gözlük modelinde karşımıza çıksa da aynalı cam olmayan gözlüklerde genel olarak yuvarlak çerçeveler ve retro modeller ön planda.

Bayan Gözlük Modelleri

Farklı stiller de birbirinden değişik güneş gözlüğü modelleri bu sezon karşımıza çıkıyor. Yüz tipinize en uygun gözlük modelini seçerek yaz aylarında güneş ışınlarının zararlı etkilerinden korunabilirsiniz.2015 yılında beyaz güneş gözlüklerindetrend olan modeller yuvarlak çerçeveli ve aynalı camlı modeller olarak karşımıza çıkıyor. Aynalı camlar bir kaç yıldan bu yana son derece popüler özellikle de renkli aynalar bu gözlükler de son derece trend bir görünüm sağlıyor. Yaz aylarında özellikle açık renk çerçeveli gözlük modellerini tercih etmeye özen gösterin.

2015 Bayan Güneş Gözlükleri

Gözlük modasında şu sıralarbeyaz güneş gözlüğü modelleribüyük bir atak yapmış durumda. Renkli yada desenli çerçeveli gözlük modelleri de 2015 güneş gözlükleri gibi şirin ve şık bir trend. Oldukça modern bir hava katan beyaz gözlük modellerini bu yıl mutlaka tercih etmelisiniz. Yaklaşan yaz sezonu için gözlük almayı düşünenler bu sezon oldukça trend olanbeyaz gözlükleri mutlaka denemelerini öneriyorum. Elbette gözlük alırken yapmanız gereken şey modadan önce size yakışıp yakışmadığı olmalıdır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu