Moda

BLOG AÇACAKLARA TAVSİYE

BLOG AÇ

Birçok kararsız kullanıcının blog maceralarına başlamadan önceki bilgi araştırmalarında önemli seviyede katkı sağlayacak bu makalede, kaliteli bir sanal kişilik kazanımında karşınıza çıkacak sorunlarda, nasıl bir çözüm uygulayacağınızı bilmelisiniz.

Eğer hayalinizde şekillenmiş bir proje varsa buna sanal bir kişilik kazandırmak birazda bilgi birikimi ile oldukça basit bir hale gelebilir. Önemli olan fikrin özgünleşmesi ve sunum tarzı diyebiliriz. Örnek olarak bir teknolojik ürünler bloğu fikriniz var, ama zaten birçok teknoloji bloğunun var olduğunu unutmadan, size ait bloğunuzu farklı şekiller haline getirecek adımlar üzerinde güzel düşünceler yapmak başarının en iyi noktasını oluşturacaktır.

İyi bir fikir bulduktan sonra ne yapmanız gerekiyor ?
Bulduğunuz fikri jenerik veya keywords bir domain ile eşleştirmek aslında işin en önemli kısmıdır. Akılda kalıcılık ve fikir ile bağlantılı güzel bir alan adı, fikrin özgünleşmesi kadar önemlidir. Birde olmazsa olmaz dediğimiz Seo kavramın olduğunu unutmamak gerekir. Arama motorlarının listesinde üst sıralara çıkmak için SEO unsurlarının içerisinde bir alan adı seçimi yapmak yararlı olacaktır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu