Moda

Puantiyeli Çanta İle İddialı Kombinler

Puantiyeli Çanta İle İddialı Kombinler

Retro ve vintage akımlarının tavan yapmasıyla birlikte sadece modellerde değil desenlerde de dönem modasına hızlı bir dönüş var. Puantiyeler de bu iki akımın en önemli parçalarından. Zira 50’li,60’lı ve 70’li yıllar modasının popüler deseni puantiyeler. Bugün tekrar hayatımıza giren puantiyeler en şık ve güzel hallerini tabi ki çantalarda sergiliyorlar. Dünyaca ünlü markaların koleksiyonlarında yer alan puantiyeli çanta modelleri modern ile nostaljik olanın kusursuz bir birleşimi olarak 2015 yazının vazgeçilmez aksesuarları arasında.

r1
Puantiyeli Çanta İle İddialı Kombinler

 

 

Puantiyeli çanta modelleri ile özgün kombinler

r2
Puantiyeli Çanta İle İddialı Kombinler

Puantiyeli çanta öncelikle yalnızca stil sahibi kadınların kullanabileceği bir parça. Dolayısıyla siz de stil sahibi bir kadınsanız gardırobunuzda mutlaka bu çantalara yer açmalı ve bu çantalarla özgün kombinler yapmalısınız. Puantiyeli çanta doğru model seçmek kaydıyla hem klasik hem de daha spor tarzdaki kombinlerde kullanılabilir. Elbette yalnızca model değil renk uyumuna da dikkat etmek gerektiğini hatırlatalım.

 

 

Puantiyeli çanta elbiseyle de pantolonla da yakışır

Puantiyeli Çanta İle İddialı Kombinler

Puantiyeli çanta elbiseyle de pantolonla  da yakışır. Bu arada puantiyeli çanta modellerinde en çok kullanılan renklerin beyaz,siyah,lacivert ve kırmızı olduğunu ekleyelim. Tabi bunların dışında renklerin kullanıldığı modeller de bulabilmek mümkün. Puantiyeli çanta kombinlerinin en yaratıcı ve iddialısı ise sezonun diğer trendi çizgiler ile harmanlandığı kombinler. Çizgili elbise ve bluzlarla puantiyeli çantaları birlikte kullanarak hem çok trend hem de çok farklı görünebilir ve tarzınızla etrafınızdaki herkesi etkileyebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu