Moda

Düz Saç Modelleri

 

Düz Saç Modelleri

Her sezon ön plana çıkan ve modası geçmeyen saç modellerinden biri de düz saç modelleri oluyor. Özellikle saçlarınızın yapısı düz ise son derece şanslınız demektir. Eğer yapısı düz değilse düzleştirici yardımıyla ya da fön ile doğal bir görünüm verecek şekilde düzleştirmenizi öneririm. Önceki yıllar da dalgalı saç modelleri trend iken 2015 düz saç modelleri daha çok ön plana çıkıyor. Dünyaca ünlü modacıların defilelerinde de sıkça gördüğümüz düz saç stilleri ve geriye atılmış 2015 düz saçlar bu sezon bir hayli moda.

Fönlü Saç Modelleri

Bu sezon ise sizlere kısa saç kesimlerinde düz saç modelleri ön plana çıkıyor. Genel olarak küt kesimli saç modellerinde sıkça rastladığımız düz modellere asimetrik kesimli stillerde de sıkça rastlamak mümkün. Son yıllarda saçlarda doğal görünümler ön palana çıkıyor. Özellikle de 2015 fönlü  saç modellerinde doğal görünümlü düz saç modelleri öne plana çıkıyor.

Katlı Saç Modelleri

2015 düz saç stillerinde genel olarak katsız saç kesimleri öne çıkıyor. Özellikle de düz kesimli saçlar bu sezonun en popüler olan modellerinden. Eğer katlı saçları seviyorsanız yalnızca önlerde kat kullanarak düz saç modelini tercih edebilirsiniz. Daha çok uzun saç modellerinde katlı saç modellerini günlük ya da gece saç modeli olarak tercih edebilirsiniz.

Saçlarınız düz ise ve şekil vermekte ya da model konusunda bir türlü başarılı olamıyorsanız sizlerle bir kaç model paylaşarak fikir edinmenize yardımcı olmak istiyorum. Bu sezon özellikle küt saç kesimlerinde düz modeller ve düz kesimli modeller ön plan acıkan stiller arasında yer alıyor. Siz de bu modellerden birini tercih ederek son derece şık ve modern görünüm de olabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu