Moda

El Bilezikleri

El Bilezikleri

Takı konusunda günümüzde farklı modeller kullanıcılara hitap etmektedir. Kombinleri tamamlayıcı unsur olarak dikkat çeken takılar,2015 moda takı trendleri ile de raflardaki yerlerini aldı. Bu sezonun en önemli trendleri arasında “hand cuff” adı verilen ve ülkemizde el bilezikleri olarak bilinen takılardır. Özellikle yaz döneminde daha da revaçta olan bu takılar birçok ünlü tarafından kullanılmaktadır.

El bilezikleri el ayasının iç kısmına oturtularak el üzerinde kalan bir nevi bileziktir. Bu bilezikler bilekle parmakların başlangıç noktası arasında kalmaktadır. Bu yönüyle farklı bir görüntü arayanlar için son derece şık bir çözüm sunmaktadır. Bu bilezikler, özellikle önemli moda merkezlerinde yapılan defilelerde yer almaktadır.

El Bilezikleri

El bilezikleri moda dünyasında, bilezikler elin üzerine çıktı sloganıyla tanıtılmaktadır. Bu bilezikler çeşitli motiflerle üretilmektedir. Bu bileziklerden seçerken diğer aksesuarları da göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Yani, yüzüğünüz ve diğer bilezikleriniz ile uyumlu olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.

El bilezikleri konusunda birçok önemli firma, modelleri kullanıcıların beğenisine sunmaktadır. Altından üretilen modeller olduğu gibi gümüş ve diğer bazı taşlardan üretilen modeller de mevcuttur. Belirleyeceğiniz bütçe doğrultusunda mağazalara giderek bu şık ve değişik görüntü veren takılardan edinebilirsiniz.

El Bilezikleri

El bilezikleri ile ilgili en önemli konulardan biri de elinizin ölçüsüne uygun model tercih etmelisiniz. Elinizin üst kısmını sıkmayacak boyutta el bileziği tercih etmeniz rahatlık bakımından son derece önemlidir. Aksi takdirde elinizi sıkacak olan bu bilezikler, gün içerisinde rahatsız olmanıza neden olacaktır.

El bilezikleri taşlarla bezenmiş modellerin yanı sıra, çeşitli figürlerin yer aldığı modeller ile de üretilmektedir. Bu noktada tarzınıza uygun olan, diğer aksesuarlarınızla uyum içinde görünecek modelleri tercih etmeniz önemlidir. Böylece son derece şık ve dikkat çeken bir görüntü elde etmeniz mümkündür.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu