Moda

Yüksek Bel Jean Şortlar

Yüksek Bel Jean Şortlar

Yaz ayları geldiğinde plajlar rengarenk görüntülere sahne olur. Modanın plajlara etkisiyle birlikte kumların üzerinde adeta bir şıklık yarışı görülmektedir. Her dönem yeni modeller ve ürünler dikkat çekmektedir.2015 plaj modası incelendiğinde yüksek bel jean şortlar konusunun ön plana çıktığı görülmektedir.

Yüksek Bel Jean Şortlar

Yüksek bel jean şortlar sokak modasında yaz ayının en önemli unsurlarından biridir. Bu akıma plaj modası da daha fazla kayıtsız kalamadı. Günümüzde plajlarda bu şortlardan sıklıkla görmekteyiz. Özellikle akşam saatlerinde sahilde zaman geçirmek isteyenlerin birinci tercihi bu tarz şortlar olmaktadır.

Yüksek bel jean şortlar arasında tercih yaparken fiziksel özelliklerinizi göz önünde bulundurmalısınız. Açık kot rengi moda olsa da koyu renkler de sıkça kullanılmaktadır. Yırtık desenli ya da detaylı şortlar daha fazla tercih edilmektedir. Sokak modasına uygun bir tarz olduğu için tatil beldesinde plajda ve sokakta tercih edilebilmektedir.

Yüksek Bel Jean Şortlar

Yüksek bel jean şortlar ile hem rahatlığın hem de şıklığın keyfini sürebileceksiniz. Cepli modeller oldukça yaygın olsa da cepsiz modeller de tercih edilebilmektedir. Bu şortlarda boy genellikle oldukça kısa olmaktadır. Bu da feminen bir hava ve ayrı bir tarz katmaktadır.

Yüksek bel jean şortlar ile birlikte şeffaf t-shirt ya da gömlekler tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra gözlük gibi aksesuarlar da önemlidir. Yani sokakta gezer gibi plajlarda gezmek isteyenler için bu tarz şortlar son derece doğru bir tercih olacaktır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu