Moda

Etnik Tarz 2015 Modasında Etkisini Sürdürüyor

Etnik Tarz 2015 Modasında Etkisini Sürdürüyor

Moda dünyasının bütününü etkisi altına alan etnik desenler bu sene de popülerliğini koruyor. Yerel değerlere ve gelenekselliğe bir övgü niteliğini taşıyan etnik trendi özellikle Kızılderili ve güney Amerika yerlilerinin geleneksel giysilerinde kullandıkları desenlerden ilham alıyor. Etnik tarz trendi rengarenk giyinmeyi sevenler için de adeta bir ilaç, zira etnik desenli giysilerde hemen her renk cömertçe kullanılıyor.

Etnik tarz her yerde

2015 yılında moda dünyasını etkisi altına alan etnik desenler giysilerden ayakkabı ve çantalar her yerde karşımıza çıkıyor. Özellikle etnik desenli elbise ve etekler bu sene en çok giyeceğimiz giysiler arasında. Bu kıyafetler ile kombin yaparken dikkat etmemiz gereken birkaç nokta var. Öncelikle etnik desenli kıyafetler ile düz renklerdeki parçaları kombinlemeyi tercih etmelisiniz aksi takdirde desen karmaşasına düşerek göz yoran bir görüntü sergileme hatasına düşebilirsiniz. Etnik desenli ve yerel giysilerden esinlenerek tasarlanmış kıyafetlerde öylesine çok seçenek var ki doğru parça seçimi yaparak her an, her yerde etnik tarz kombinler ile boy gösterebilirsiniz.

Ayakkabı seçimine dikkat

Etnik tarz kombinler yaparken dikkat edilmesi gereken bir konu da ayakkabı ve çanta seçimi. Zira bu kıyafetlerin genel havasına uygun seçimler yapılmadığı takdirde gerçek bir şıklık sergilemek ne yazık ki olanaksız. Neyse ki ünlü markalar 2015 koleksiyonlarında etnik tarza uygun harika ayakkabı ve çantalara geniş yer ayırmışlar. Bu sayede ruh halinize,trendlere ve kişisel zevkinize uygun etnik tarz kombinler yapmakta hiç zorlanmayacaksınız.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu