Dekorasyon

Evinizin Değerini Arttırmanızı Sağlayacak 5 Yol

Evinizin Değerini Arttırmanızı Sağlayacak 5 Yol! Evinizin değerini artırmak için dekorasyonda bazı uygulamalar yapabilirsiniz. Görsel açıdan iyileştirmeler yapmak, kendinizi daha iyi hissettirebilir.

Evin değerini arttırma yolları fiziksel değişimler ardından finansal değişimlere de yansıyabilir.  Tamir onarım gerektiren yerler haricinde birkaç noktaya önem vererek genel değer artabilir.

1 .Eşyalarda Değişiklikler

Eşya yeri değiştirerek değer artışı mümkündür. Karmaşık düzeni olan bir evin değeri daha düşük olacaktır. Salon ve mutfak, yaşam alanlarında ön planda olan ve sık kullanılan yerler olduğundan önceliği buraya verebilirsiniz.  Salonunuzdaki fazlalıkları yok edebilir,  mutfaklardaki küçük eşyaları bir dolapta saklayabilirsiniz.

2.Zemin Ev Dekorasyonu Çalışmaları

Ev dekorasyonu için zemin özellikleri değer belirleyen en önemli kısımdır. Yerler ne kadar şık görünürse ortamın değeri de o derece artacaktır. Evin geneliyle bütünleşen bir sistem olmasına önem vermeniz gerekir.  Genelde mobilyalarla dolu ahşap görünümlü bir ev varsa, açık ton ahşap görüntülü zeminlere odaklanabilirsiniz. Yerde parlak görseller değeri anında artırabilir. Halı kaplamayla dolu bir zemin de farklı ve değerli hava katabilir.

3.Duvarlar Nasıl Olmalı?

Kağıt kaplama duvar dekorasyonu en etkili değişimlerden biridir. Çizgili tasarımlar genellikle daha dikkat çekici ve modern görünmektedir. Duvar görselinde organik taş modeller en yaygın kullanımı olan seçeneklerden biri haline gelmiştir. Gri tonları kırmızı veya pembe renklerle çok daha güzel hale getirebilirsiniz.

4.Ev Dekorasyon Ürünleri  | Orta Sehpa Mermer Vazo Eklemesi

Ev dekorasyon ürünleri için ayrı bir çalışma yapabilirsiniz. Bahçe salıncakları, balkon düzenlemeleri, banyo ve giriş tasarımları için özel askılıklar, oturma alanı ve dolaplar düşünülebilir. Katlı dekoratif saksılar da balkonlarda güzel görüntü verebilir. Balkonlarda değer artışı evinizin genelini önemli ölçüde etkiler. Orta sehpa mermer vazo eklemesi de yapabilirsiniz. İşlemeli aynalarla tarihi andıran detaylar mutlaka değerlendirilmelidir.

5.Jaluzi Perdeler Maksimum Keyif Verir

Ev dekor görüntüsünü değer artışı bakımından perdeler ve halılar çok etkilemektedir. Jaluzi perdeler, ev içerisine farklı bir hava katarak kategori açısından değer kazandırabilir. İş havası olan bir evde çalışmak son derece etkili olacaktır. Genel ortamda kendinizi iyi hissetmeniz en önemli konudur.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu