Burçlar

İkizler Burcu Kadınının Gizli Tutkuları Nelerdir?

İkizler Burcu Kadınının Gizli Tutkuları Nelerdir? İkizler burcu kadını değişken ruh haline sahip olmayla bilinmektedir. 21 Mayıs – 20 Haziran tarihleri arasında doğan kadınlar ikizler burcu olmaktadır.

İkizler Burcu Kadınının Gizli Tutkuları Nelerdir? Haberleşme ve iletişim gezegeni olarak bilenen Merkür gezegeni tarafından yönetilmektedir. Genel olarak etkileyici konuşmasıyla çevresini hayran bırakmaktadır. İkizler burcu kadını gizli tutkuları arasında tüm cevapları bulmaya çalışmaktadır. İlişkilerde meraklı ve şüpheci yaklaşımı karşıdaki kişilere zor anlar yaşatabilmektedir. Kendinden habersiz çalışmalardan nefret etmektedir.

İkizler Burcu Kadını Özellikleri

İkizler burcu kadını özellikleri yazımızda detaylı olarak bulabilirsiniz. Maceracı, neşeli, pozitif düşünceleri olumlu özellikleri olarak göze çarpmaktadır. Hayatlarında üzüntü olmaması için çabalamaktadır. Bu durum bazı anlarda umursamaz olarak görülebilmektedir. Uyum sağlayamayacağı çevre yoktur. Kelimelere ve güzel konuşma hâkimiyeti bulunmaktadır. Kulaktan dolma bilgileri bile ustaca anlatabilmektedir. Pratik zekâya sahip ikizler burcu çevresine kolaylıkla yol gösterebilmektedir.

En olumsuz özelliğinin başında ise kıskanç olması gelmektedir. En sevdiklerini bile kıskanabilmektedir. Kendi paralarına tutumlu harcamalara karşın başkasının paralarını savurabilmektedir. Ani duygu değişimleri çevresindekilerin güvenlerini sarsabilmektedir. Bundan dolayı uzun arkadaşlıkları ve partnerlikleri sürmemektedir.

İkizler Burcu Kadını Hediye

İkizler burcu kadını hediye seçiminde hediyenin bir hikayesi olmasına dikkat etmelisiniz. İlginç ve sıra dışı hediyelere önem vermektedir. İkizler burcu kadını etkilemek için pahalı ürünler önceliğiniz olmalıdır. El yapımı ürünler de ise nadide parçalara önem vermelisiniz. Giysi, elektronik eşya veya takılarda son trendleri takip etmelisiniz. Ürün kadar hediye paketi de son derece güzel olması gerekmektedir. Paket renklerini sarı, kırmızı ve açık mavi renklerinden tercih edebilirsiniz.

İkizler Burcu Kadını Aşk Hayatı

İkizler burcu kadını aşk hayatı sırasında aynı anda fazla flörtleri olabilmektedir. Komik ve enerjilerini yükseltecek kişilerden hoşlanmaktadır. Alımlı gözler ve sözleriyle en ulaşılmaz kişilerin dikkatini çekebilmektedir. Aşk hayatında mantığı ve sevgiyi dengede tutabilmektedir. Kendisini maddi yönden rahat bir hayat sunacak kişileri seçmektedir. Aniden âşık olma hissine kapılabilmektedir. Ancak bu durum çok fazla sürmez. Genellikle ilişkiler güzel ve kısa sürmektedir. Ayrılık konusunda fazla duygusallık yaşamazlar. Bundan dolayı partnerlerinden kalpsizlikle suçlanabilmektedir. Eşlerinin eleştirilmesinden nefret etmektedir. Genel itibariyle sözlerinin onaylanmasını seçmektedir.

 

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu