Moda

Masumiyetin sembolü babet modelleri ile yazı yaşayın!

Babetler

Her yaz döneminde moda olan babetler bu dönemde de modadır. 2015 yazlık ayakkabı modası incelendiğinde babetlerin sıkça kullanıldığı görülmektedir. İçinde bulunduğumuz döneme uygun olarak yeniden tasarlanan bu tarz ayakkabılar, rahatlıktan asla ödün vermeyenlere hitap etmektedir.

Babetler yaz döneminde rahatlık ve şıklık arayanların tercihi olmaktadır. Üst kısmı açık olan bu ayakkabılar son derece hafif modellerdir. Bu bakımdan babet kullananlar çok daha rahat yürümekte ve yaz döneminde ayak terleme gibi olumsuz durumlarla karı karşıya kalmamaktadır.

Babetler

Babetler özellikle günümüzde daha çok hayvan desenleriyle dikkat çekmektedir. Üst kısmında yer alan fiyonklarıyla da dikkat çeken bu tarz ayakkabılarda çok az topuk kullanılmaktadır. Bu ayakkabılar boy sorunu yaşayanlar için pek uygun tercih değildir ancak rahatlıktan ödün vermeyenler bu tarzdan vazgeçmemektedir.

Babetler artık üst kısmı ayağın yarısına kadar kapalı da olabilmektedir. Bu tarzlar daha çok klasik giyime meraklı olanlar için sunulmaktadır. Bunun yanı sıra ön kısmı kapalı ayağın orta kısmında bir şerit bulunan ve topuk kısmı bileğe kadar uzanan modeller de son derece revaçtadır. Bu modeller farklılık arayanlar için son derece uygundur.

Babetler

Babetler konusunda özellikle mavi renk hakimiyeti göze çarpmaktadır. Bunun yanı sıra süet ve bantlı babetlerde sıklıkla kullanılmaktadır. Süetin rahatlığı ve şıklığı son derece olumlu sonuçlar doğurmaktadır. Bu ayakkabıların bazı modellerinde bağcıklar da karşımıza çıkmaktadır. Siz de şıklığı rahatlıkla sağlama taraftarıysanız yepyeni babet modelleri tam da size göre.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu