Moda

Plaj Sandaletleri

Plaj Sandaletleri

Yaz döneminin olmazsa olmaz unsurlarından biri sandaletlerdir. Sokak modasında ve artık önemli davetlerde bile birbirinden şık sandalet modelleri tercih edilmektedir Plaj modasında her döneme damga vuranplaj sandaletleri bu yıl da revaçtadır. 2015 plaj modası konusunda ön planda olan sandaletler ile çarpıcı şıklık yakalamak mümkündür.

Plaj sandaletleri konusunda bu yıl en fazla üst kısmı şeffaf olan modeller ön plandadır. Uzaktan bakıldığında sanki sadece alt kısmı varmış gibi görünen bu sandaletler ilginç görüntü oluşmasına neden olmaktadır. Bu tarz sandaletlerde alt kısım genellikle desenli olmaktadır.

Plaj Sandaletleri

Plaj sandaletleri konusunda olmazsa olmaz unsur parmak arası modellerdir. Parmak arası modellerde özellikle taşlı ayrıntılar dikkat çekmektedir. Arka kısmı genellikle bilekten bağlamalı olan sandaletlerde deri detaylar da yaygındır. Deri kullanılarak üretilen şık sandaletler tercih edilmektedir.

Plaj sandaletleri özellikle plaj çantanız ile doğru kombin edilmelidir. Bunun yanı sıra şapkanızla da uyum sağlaması durumunda mükemmel bir görüntü elde etmeniz mümkündür. Bantlı sandaletler de fazla olmasa da tercih edilmektedir ancak bu modeller ayağınıza sürekli kum girmesi riski taşımaktadır.

Plaj Sandaletleri

Plaj sandaletleri özellikle detaylı olan modellerde şıklık sunmaktadır. Artık sadece rahatlık değil şıklığın da ön planda olduğu sandaletler ile kombininizi tamamlama imkanı elde edeceksiniz. Ünlü markaların ürettiği sandaletlerden tarzınıza uygun olanı seçebilirsiniz. Yaza uygun şekilde pastel tonlardan oluşan, ilginç tasarıma sahip sandaletler sizleri beklemektedir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu