Moda

Zayıf Görünmenizi Sağlayacak Stil Hileleri Nelerdir?

Zayıf Görünmenizi Sağlayacak Stil Hileleri Nelerdir? Her kadın giydiği kıyafetiyle şık ve zarif durmak ister. Bizde yazımızda zayıf gösteren stil hileleri neler bunlardan bahsedeceğiz.

Zayıf Görünmenizi Sağlayacak Stil Hileleri Nelerdir? Zayıf gösteren stil hileleri her kadının kurtarıcısıdır. Kadınlar her ne kadar formda bir vücuda sahip olmak isteseler de bu her zaman mümkün olmuyor. Kadınların bu soruna kendilerince çözüm bulmaları yeterli olmuyor. Bir de bölgesel kilo sorunu var ki yanlış kıyafet seçimi yapıldığında olduğundan daha kilolu gösterebiliyor. Birtakım küçük hilelerle kiloları saklamak mümkündür. Bizde yazımızda zayıf gösteren stil hileleri neler bunları başlıklar halinde sıralayalım.

1-) Dikine Çizgili Kıyafetler

Giydiğimiz kıyafetlerin desenleri vücudumuzun nasıl göründüğünü etkiler. Enine çizgiler olandan daha kilolu gösterirken dikine çizgiler daha zayıf gösterecektir. Bu yüzden kilo problemi ve bölgesel kilosu olan hanımlar dikine çizgili kıyafetler seçerek olandan daha zayıf görünebilirler. İster elbise, ister pantolon, ister gömlek kilonuzun görünmesini istemeyeceğiz bölgenizi saklamakta çizgili giysiler her zaman kurtarıcıdır.

2-) Yüksek Bel Pantolon

Kombinlerin vazgeçilmezi pantolonları doğru seçimler yaparak daha zayıf görünebilirsiniz. Yüksek bel pantolonlar kadınların kilo saklama sorununda oldukça kullanılıyor. Bel bölgesini sararak buradaki fazlalıkları diğer pantolon modellerine göre daha iyi saklıyor. Bunun yanında paça boyunun uzun olması daha zayıf bir izlenim yaratıyor.

3-) Koyu Ton Renk Tercihi

Zayıf görünmek isteyenlerin yapacağı bir diğer yol ise koyu renkleri tercih etmektir. Siyahın her zaman daha zayıf gösterdiği herkesçe bilinir. Fakat gardırobunun sırf siyahlardan oluşmasını istemeyenler lacivert, kahve tonları gibi renklerden de yararlanabilir. Koyu renkler her zaman daha zayıf görünmede kadınlara yardımcı olur.

4-) Midi Boy Elbiseler

Kadınların oldukça tercih ettiği elbiseler gardıroplarının baş köşelerinde yer alır. Özellikle yaz aylarında uçuşan, rahat elbiseler kadınların tercihidir. Midi boy elbiselerde bel kısmından dökümlü modeliyle basenleri kapatmaya yardımcı olarak daha zayıf görünmenizi sağlar.

5-) Kumaş Çeşidi Tercihi

Kumaş çeşitleri vücudun kusurlarını saklayabileceği gibi ortaya da çıkarabilir. Bu yüzden kilo problemi olan kadınlar kıyafet seçiminde viskon, krep, kaşmir, pamuk gibi kumaşlar seçebilirler.

Sizde yukarıda sıraladığımız stil hileleri ile daha fit görünebilirsiniz.

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu