Yaşam

Gelişmiş Teknoloji Iphone 6

Şüphesiz telefon modelleri arasında en iyi modeller Apple serisi tarafından üretilmektedir.

İphone 6 boyut olarak büyük bir telefondur. Fakat bunun yanı sıra olumlu pek çok özelliği bulunmaktadır, bir de diğer telefonlara oranla daha incedir. Retina HD ekranı sayesinde metal bir gövdeye sahip. Ekranı sayesinde metal bir gövdeye sahip iPhone ailesinde yer alan en iyi telefonlardan birisidir diyebiliriz.

Büyük olmasının yanı sıra daha iyi bir çözünürlüğe sahip olan renk ve yüksek kontrast özelliği bulunan ekranı ile çok iyi bir telefon modeli olmakta.

Yaklaşık olarak 64 bitti oluşan işlemciye sahip A8 işlemcisi oldukça büyük bir güç vermekte. M8 hareket işlemcisi sayesinde ise barometre ve diğer algılayıcılar sürekli veri toplama işlemi yapıyor, bunun yanı sıra arttırılmış pil ömrü ile iPhone 6  sizlere daha uzun süreli kullanım imkanı sunuyor.

Bilindiği üzere iPhone telefonlarının kamera bölümü oldukça gelişmiştir. iPhone 6 da bulunmakta olan isigiht kamera sayesinde Fokus pixel alıcısına sahip birçok çekim imkânı bulunan bir telefon olmakta.

Kablosuz Erişim Özelliği

iPhone 6 telefonda bulunmakta olan 4G bağlantısı oldukça hızlı olmaktadır. Bunun yanı sıra akıllı telefonlara oranla iPhone 6’da LTE bant genişliği bulunmakta.

iPhone 6 da bulunmakta olan touch ID Teknoloji sayesinde, iPhone telefonunuza oldukça güvenli bir şekilde erişmeniz mümkün bu şifreniz parmak iziniz olmakta.

iOS Yenilenmesi

iOS 8 bir üzere dünyanın en gelişmiş sistemi olmakta. İçeriğinde bulmakta olan özellikler sayesinde sizlere büyük bir ekranı bulunmaktadır. iOS 8 günümüze sadece iPhone 6 telefon da bulunmaktadır.

iPhone 6 32GB Kolan telefon yeni tasarımlarıyla bütün müşterilerin gözlerini tamam kamaştırmakta bu telefon 4.7 inç ekrana sahip olmakta. İphone annesine katılmış olan bu telefon pürüzsüz geçiş ile mükemmel detaylara sahip olmak da olur. Herkes tarafından oldukça sevilmektedir aynı zamanda diğer telefonlara oranla donanım tarafından da daha yüksek kapasitededir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu