Ekonomi

Kurt Simgeli Coin Saitama Inu Nedir, Ne İşe Yarar?

Kurt Simgeli Coin Saitama Inu Nedir, Ne İşe Yarar? Kripto paralara olan ilgi teknolojinin gelişimi ile gün geçtikçe artmaya devam ediyor. Bu ilgi nedeniyle binlerce alt coinler üretildi. En fazla ilgi çeken coinlerden biride kurt simgeli coin Saitama ınu olmuştur.

Kurt Simgeli Coin Saitama Inu Nedir, Ne İşe Yarar? İlk olarak 2021 yılında piyasaya giriş yapan saıtama ınu NFT temelinde olmaktadır. Ethereum ağında ve ERC 20 ağını oluşturur. Saıtama adını Japonya’da saıtama bölgesinde bulunan mitolojik kurttan almaktadır. Kripto yatırımcıları yeni alt coin arayışında olmakta ve bu yeni alt coin meme coin saitama olmaktadır. Son zamanlarda büyük yükselişler kaydederek yatırımcılarına güven vermiştir. Saıtama gelecekte SaıtaMask cüzdanını piyasaya sürerek bu cüzdanı kullanan topluluk kolay bir şekilde uluslararası ödemeler de ve kripto para ticareti yapmasına olanak sağlamayı hedeflemektedir. Eko sisteme katacakları dijital Pazar saıtaMarket ile kullanıcılar bu marketten istedikleri şekilde mal alımı ve hizmetlerini rahat bir şekilde yapmayı planlamaktadır.

Coin Saitama Inu Hakkında Her Şey!

SAITAMA blockchain teknolojisinin alt yapısını başlatacak ve kullanıcılarda kendi NFT’ lerini oluşturacaklardır. Saıtama Inu Ethereum blokchaın altyapısını kullanmakta ve şifreleme yapan bir coin’dir. Güvenilir kripto paralardan biridir. Piyasada şu anda 44.611.512.201.223.700 adet olarak üretilip dolaşımda ise 100.000.000.000.000.000 adet olmaktadır. Yapılan her işlem sonrası % 2 sini yakmaktadır. Bu yakma işlemi yapıldıkça adet sayısı azalarak fiyatın yükselmesi sağlanmaktadır.

Kripto para borsalarında binlerce coin alım satım işlemleri yapılmakta ve bu coinler son zamanlarda büyük bir düşüş yaşadılar. Bu düşüşten Saıtama’da etkilenmiştir. Daha sonraları kendini toparlayarak % 20 kadar bir yükseliş yapmış ve tekrar bir miktar düşüş yaşadı. Saitama Inu birçok borsada listelenerek alım ve satımlar kolay bir şekilde yapılmaktadır. Mart 2022 tarihinde piyasa fiyatı ö.000000018 dolardan işlem görmektedir. Fiyatı çok düşük olmasından dolayı küçük yatırımcılar az bir parayla binlerce saıtama alabilirler. Bazı yatırımcılar SAITAMA ne zaman 1 dolar olur? sorusunu çok sormaktadırlar. SAITAMA’nın şu an1 dolar olma gibi bir özelliği yoktur. Fakat yinede bilinmez. Saıtama Inu şu anda şu kripto para borsalarında listelenmekte ve buralardan rahat bir şekilde Saıtama coin alabilirsiniz.

  • BitNart
  • Gateio
  • XT.COM
  • MEXC
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu